Domov Novinky Relevo: Lille sa otvorilo rokovaniam o predaji Yora

Relevo: Lille sa otvorilo rokovaniam o predaji Yora

Francúzi pochopili, že musia začať rokovať s Realom Madrid. Pozícia kráľovského klubu je veľmi dobrá a očakáva sa, že všetko bude smerovať k prestupu.

Autor: Henriette Ősziová
0 komentár

Leny Yoro je jedným z veľkých mien tohto leta. Relevo informuje, že v jeho prípade sa konečne objavili novinky. Kráľovský klub už niekoľko mesiacov tvrdí, že 18-ročný mladík je ich hlavným cieľom na posilnenie defenzívy.

Problémom bol postoj Lille, ktoré za tínedžera stanovilo vysokú cenu na to, že má ešte rok platnú zmluvu.

Relevo tvrdí, že situácia sa zmenila a to všetko vďaka postoju hráča, ktorý sa rozhodol, že chce prestúpiť do Realu Madrid a je pripravený tak urobiť aj o rok na základe voľného prestupu.

Lille pôvodne požadovalo za stopéra 60 miliónov eur a o nižšej sume sa ani nechystalo rokovať, zatiaľ čo kráľovský klub bol pripravený hovoriť o operácii predbežne za 40 miliónov eur. Francúzi však pri tejto hornej hranici nemienili viesť žiadne rozhovory.

Novinár uvádza, že Lille konečne začína akceptovať realitu a začalo rokovať o prestupe Yoroa. Čo je však dôležitejšie, očakávania Francúzov sa mali znížiť na 50 miliónov eur a oba kluby teraz od seba delí len 10 miliónov eur.

Relevo analyzuje, že záležitosť by mohla byť vyriešená bonusmi, ale najdôležitejšou správou je, že sa situácia pohla.

Portál dodáva, že kráľovský klub plánuje sezónu v strede obrany s Antoniom Rüdigerom, Éderom Militaom, stále zraneným Davidom Alabom a voliteľným Aurélienom Tchouaménim. Pri pohľade na posledné dve mená a ich problémy (zranenie a neochota hrať v strede obrany) Yoroa klub veľmi rád privíta.

Zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x