Domov Novinky Reinierov labyrint

Reinierov labyrint

Autor: Marek
1 komentár
Klub zatiaľ nemá konkrétnu predstavu o budúcnosti Reiniera. Dvadsaťročný Brazílčan sa do hlavného mesta Španielska vráti po skončení tejto sezóny po neúspešnom hosťovaní v Borussii Dortmund.

Real Madrid naďalej zvažuje, čo s Reinerom. Dvadsaťročný Brazílčan túto sezónu určite dokončí v Borussii Dortmund. Tam sa naposledy na ihrisku objavil 15. decembra, takže o hraní veľmi ani nie je reč.

Tréner Marco Rose na neho nestavil ani v poslednom zápase osemfinále Nemeckého pohára s druholigovým St. Pauli, takže nie je prekvapujúce, že samotný hráč by teraz najradšej ukončil hosťovanie.

S Realom Madrid sa však klub dohodol, že akékoľvek rozhodnutie o jeho budúcnosti sa odloží na koniec júna.

Ukazuje sa, že Borussia je proti predčasnému ukončeniu. Ešte v decembri sa v Nemecku objavila informácia, že klub zo Signal Iduna Parku rád ukončí hosťovanie Reiniera aj skôr, aby uvoľnil financie na mzdy pre iných hráčov v zimnom prestupovom období.

V tejto súvislosti sa spomínal tím Espanyol ako možný klub pre Brazílčana pre druhú polovicu sezóny 2021/22. V konečnom dôsledku však Borussia neplánuje žiadne posily a ani nemá finančné problémy, aby sa rozhodla pre nejaké razantné kroky.

Samotný Reinier nemôže považovať svoje dobrodružstvá v Nemecku za také úspešné. V minulej sezóne sa mu podarilo nazbierať len 339 minút a v tejto sezóne ich má na konte 275. Napriek tomu však Real Madrid nechce na Borussiu vyvíjať žiadny nátlak, pretože sa nezdá, že je ten správny čas na rokovania o prestupe Erlinga Hålanda.

Letné možnosti

Po skončení aktuálnej sezóny si predstavitelia Los Blancos určite sadnú s agentmi hráča. V prvom tíme Realu Madrid stále nie je miesto pre štvrtého hráča spoza hraníc Európskej únie (tento limit stále využívajú Vinícius, Rodrygo a Éder Militão) a Reinier jednoznačne potrebuje minutáž a pravidelnosť.

V tejto chvíli ani jedna zo strán nevylučuje dočasný návrat do Castilly alebo inú hosťovačku, ale do klubu, ktorý by mu vedel zaručiť miesto v základnej zostave.

Reinierov aktuálny kontrakt s Realom Madrid je platný do roku 2026, takže klub sa nikdy nevzdal nádejí súvisiacich s budúcnosťou mladého stredopoliara.

Obe strany však vedia, že tento ďalší krok sa môže ukázať ako kľúčový v kontexte celej kariéry odchovanca Flamenga, za ktorého králi minuli 30 miliónov eur.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x