Domov Prestupy Real zvažuje prestup Kanea

Real zvažuje prestup Kanea

Podľa rádia SER útočník nezostane v Spojenom kráľovstve a už bol ponúknutý Realu Madrid.

Autor: Marek
4 komentáre

Los Blancos nezatvárajú dvere pred Angličanom a túto možnosť zvažujú pre posilnenie útoku.

Harry Kane nemieni pokračovať v kariére v Tottenhame. Angličan mal klubu povedať, že ak za neho dostane dobrú ponuku, chce odísť. Kohúti sú ochotní útočníka predať, pretože mu o rok vyprší zmluva – informuje rádio SER, ktoré dodáva, že útočník bol ponúknutý Realu Madrid a Los Blancos zvažujú získanie 29-ročného hráča.

SER uvádza, že agent mal kontaktovať zástupcov Realu Madrid a opýtať sa, či Los Blancos majú o hráča záujem, a klub nepovedal ani „nie“ ani „áno“.

V tejto chvíli majú klubové kancelárie analyzovať potenciálny prestup Angličana. V prospech privedenia Kanea hovoria góly, kvalita a potenciálny príchod jeho krajana Judea Bellinghama.

Nevýhodou je cena (od 80 do 100 miliónov eur), pochybnosti, ktoré Angličania v Reale Madrid vždy vyvolávajú a fakt, že nehovoríme o najmladšom hráčovi. Prípad Edena Hazarda klubu ukázal, že niekedy stojí za to viackrát sa zamyslieť nad takýmto ťahom.

Kaneov potenciálny príchod prináša ďalšiu neznámu – spoločný život s Benzemom. Samozrejme, Karim má už viac ako 35 a Kane nedovŕšil 30, takže Los Blancos by určite priviedli skúseného útočníka, ktorý by však zablokoval miesto Haalandovi, za ktorého chcú Los Blancos bojovať v roku 2024.

SER zdôrazňuje, že pre Real je Kane zatiaľ len možnosťou, nie operáciou, ktorá sa začala. O získanie Kanea majú záujem aj Bayern Mníchov, Manchester United a PSG. Tottenham chce, aby hráč opustil Britské ostrovy, aby nedával góly proti svojmu bývalému klubu.

zdroj: SER

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x