Domov Novinky Real je znepokojený situáciou Reiniera

Real je znepokojený situáciou Reiniera

Autor: Administrátor
0 komentár

Reinier Jesus sa predstavil v siedmich zápasoch Borussie Dortmund, v ktorých strávil na ihrisku 105 minút.

To znepokojuje predstaviteľov Realu Madrid, ktorí si začiatok 18-ročného mladíka v Bundeslige predstavovali inak.

Real Madrid je znepokojený situáciou Reiniera Jesusa v Borussii Dortmund zo začiatku tejto sezóny.

Podobné pocity má aj samotný hráč. Chýbajúci čas na ihrisku brzdí rozvoj 18-ročného záložníka, ktorý strávil na ihrisku iba 105 minút.

Na základe toho je Reinier až na 20. mieste v tíme Luciena Favra z hľadiska času stráveného na ihrisku. Jeho najdlhší čas strávený na ihrisku bolo 26 minút v pohárovom zápase proti Duisburgu 14. septembra.

Veru, znepokojuje to vedenie Realu Madrid, nakoľko to si bolo vedomé, že aj na základe veľkej konkurencie hráčov ako Brandt, Reus, Sancho, Reyna alebo Haaland bude Reinier postupne v hre predstavený a účinky jeho vývoja bude možné hodnotiť po niekoľkých mesiacoch. Určite nepočítali s tým, že hráč nedostane prakticky žiadne šance.

Bývalý hráč Flamenga potrebuje minúty, aby ukázal svoj potenciál. Veľa tímov malo o Reiniera záujem. Boli to najmä kluby zo Španielska aj zahraničia.

Reinier si vybral Borussiu pre športový projekt, ktorý sa stretol s priazňou vedenia Realu Madrid. Stredopoliar však nečakal taký náročný štart v Bundeslige a v zime bude spolu s Realom Madrid hľadať lepšie riešenie.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x