Domov Novinky Real v Leverkusene nesleduje len Xabiho Alonsa

Real v Leverkusene nesleduje len Xabiho Alonsa

Vyfúkne Real Xabimu jednu z opôr?

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid musí budúce leto zacieliť na posily na viacerých pozíciách. A zdá sa, že jedným z ich veľkých cieľov môžu byť oblasti krajných obrancov.

Tím Carla Ancelottiho tam vyzeral obzvlášť slabo a v týchto úlohách neboli žiadni skutočne vynikajúci hráči. Dani Carvajal a Ferland Mendy sú ďaleko od ideálnej formy.

Na druhej strane ani záložné možnosti neboli oveľa lepšie. Ani Alvaro Odriozola, ani Lucas Vazquez sa nezdajú byť riešením na pravom obrancovi.

V skutočnosti môže byť 33-ročný Nacho Fernandez momentálne najlepšou možnosťou. Aj forma Davida Alabu po majstrovstvách sveta klesla.

Real Madrid urobil pozitívny krok, pokiaľ ide o posilnenie ľavého obrancu, keďže Fran Garcia sa do klubu vráti budúce leto z Raya Vallecano. Potrebujú však posilniť aj na opačnej strane, a zdá sa že majú na muške jeden z cieľov Manchestru United.

Ako uvádza Mundo Deportivo, Jeremie Frimpong bol jednou z veľkých senzácií tímu Xabiho Alonsa, Bayeru Leverkusen. A Holanďan sa považuje za potenciálnu možnosť pre Real Madrid.

Real Madrid sa zaujíma o hráča Xabiho Alonsa

Frimpong je momentálne jednou z najjasnejších mladých nádejí v Bundeslige. Jeho kvalita je nepopierateľná a zdá sa, že Holanďan je na pokraji veľkého prestupu.

V poslednom čase bol silne spájaný s Manchestrom United. Hovorilo sa tiež o záujme Chelsea, predtým ako podpísala Malo Gusta. A teraz to vyzerá, že Real Madrid sa zapojí do pretekov o získanie Frimponga.

Napriek všetkým jeho kvalitám je nad Frimpongom jeden veľký otáznik. A je to defenzívna stránka jeho hry. Toto nie je fáza, v ktorej žiari. Dúfajme že sa mu podarí zlepšiť, keď nadobudne ďalšie skúsenosti.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x