Domov Novinky Real údajne hľadá alternatívu na post pravého obrancu

Real údajne hľadá alternatívu na post pravého obrancu

Autor: PDReal
9 komentárov 1974 videní

Real Madrid údajne zameral pozornosť na 25-ročného obrancu OGC Nice, Youcefa Atala. Podľa Defensa Central hľadá Real Madrid pravého obrancu kvôli zraneniam ktoré sužujú Daniho Carvajala. Španieli preto obrátili svoju pozornosť na 25-ročného obrancu OGC Nice.

Youcef Atal sa pripojil k OGC Nice z alžírskeho klubu Paradou AC v lete 2018. Odvtedy sa etabloval ako jeden z najlepších pravých obrancov v Ligue 1. Teraz je pravidelným hráčom klubu Francúzskej riviéry. Nazbieral 70 stretnutí počas ktorých zaznamenal osem gólov a päť asistencií.

Jeho pokrok za posledné tri roky pomohol Atalovi vybudovať si miesto v národnom tíme Alžírska. Zároveň upútal pozornosť niektorých z najväčších klubov v Európe. Jedným z jeho potenciálnych nápadníkov je aj Real Madrid.

Real Madrid je údajne pripravený vstúpiť na prestupový trh s cieľom získať pravého obrancu, pričom na radare sa mu vynoria hráči ako Youcef Atal, Trent Alexander-Arnold a Reece James. Dychtivosť posilniť ich pravý obranný arzenál je pochopiteľná.

Daniho Carvajala problémy so zranením výrazne brzdia. Aktuálne je stále mimo hry potom čo sa zranil v zápase proti Valencii. Alvaro Odriozola v plánoch Carla Ancelottiho nefiguruje a pravdepodobne bude na odchode v lete budúceho roka, akonáhle sa vráti z hosťovania vo Fiorentine. S ohľadom na to by sa podpís niekoho ako Atal mohol ukázať ako správny krok. Najmä ak je Lucas Vazquez iba provizórnym pravým obrancom.

25-ročný hráč by bol tiež cenovo výhodnou možnosťou pre Real Madrid v čase, keď musia svoje peniaze starostlivo míňať v súvislosti s honbou za Kylianom Mbappem či Erlingom Haalandom. Takže zatiaľ čo James a Alexander-Arnold ponúkajú azda vyššiu kvalitu, Atal by sa mohol stať preferovanou možnosťou vzhľadom na pomer cena/výkon.

zdroj: thehardtackle.com

Subscribe
Notify of
9 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

9
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x