Domov Novinky Real predĺžil zmluvu s „novým Carvajalom“

Real predĺžil zmluvu s „novým Carvajalom“

V akadémii Los Blancos sa rozvíja veľký talent, hrajúci na pozícii pravého obrancu.

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid je v skvelej pozícii, v dobe keď sa sezóna dostáva do svojej poslednej kapitoly. Carlo Ancelotti je na čele tabuľky La Ligy a postúpil do štvrťfinále Ligy majstrov. Bude zaujímavé sledovať, ako sa budú Los Blancos presadzovať v závere ročníka, ale už teraz majú dovody sa tešiť na ďalšiu kampaň.

Očakáva sa, že v lete sa pripojí k Realu Madrid Kylian Mbappe spolu s Endrickom, ktorý už podpísal zmluvu. Budúcnosť preto vyzerá vo futbalovom hlavnom meste sveta jasne.

Real Madrid si zabezpečil najväčší španielsky talent na ďalšie roky

Podľa správy AS podpísal španielsky mladík Jesus Fortea predĺženie zmluvy s Realom Madrid. 16-ročný hráč momentálne hrá za tím do 19 rokov, ale klub má skvelý plán vývoja.

Predpokladá sa, že Fortea predĺžil svoju súčasnú mládežnícku zmluvu do roku 2026, pretože je to maximum povolené vzhľadom na jeho vek. Plánom však zostáva, aby ho Real Madrid podpísal natrvalo, keď v roku 2025 dovŕši 18 rokov.

Fortea získa neoceniteľné skúsenosti hraním za Real Madrid Castilla budúcu sezónu. Stane sa tak napriek tomu, že je stále mládežníckym hráčom. Táto dôvera v jeho kvality jasne ukazuje zámer Realu Madrid zahrnúť Jesusa Forteu do svojich dlhodobých plánov.

Fortea je pravý obranca, ktorý je považovaný za prípadného dlhodobého nástupcu Daniho Carvajala. Latka je teda nastavená vysoko, ale vzhľadom na prísľub, ktorý Fortea ukazuje, môže byť v najlepšej pozícii, aby splnil toto očakávanie. Madrid má jedny z najlepších zariadení na svete, takže jeho postup v hlavnom meste Španielska bude na špičkovej úrovni.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x