Domov Novinky Real pozorne sleduje trh voľných hráčov

Real pozorne sleduje trh voľných hráčov

Autor: PDReal
13 komentárov 2381 videní

Real Madrid bude v lete sledovať niektoré z najväčších mien svetového futbalu. Madridisti dúfajú, že to bude pre klub prelomové leto. Kylian Mbappe je hlavným cieľom pre Los Blancos, ale nie je ani zďaleka jediným na radare Realu. A nie je ani jediným voľným hráčom, po ktorom klub pravdepodobne pôjde.

Florentino Perez vie, že na prestupovom trhu nemôže finančne súťažiť s tímami ako PSG, Manchester City či Chelsea. Voľní hráči sú preto pre Los Blancos väčšou prioritou. Príkladom toho bol David Alaba.

Mirror nedávno vytvoril zostavil základnú jedenástku najlepších hráčov, ktorým končí zmluva v roku 2022. V tejto zostave sú na radare Realu Madrid tri ciele. Kylian Mbappe, samozrejme. Ale aj stredný obranca Chelsea Antonio Rudiger a dlhoročný terč Paul Pogba.

Voľní hráči môžu v januári podpísať predbežnú zmluvu a potom sa môžu k novému klubu oficiálne pripojiť v prvý deň letného prestupového obdobia. Madridisti dúfajú že Real môže uzavrieť dohodu s Mbappem čo najskôr. Na Kyliana je veľký tlak a manažment PSG bol voči Realu aj voči hráčovi dosť nepriateľský. Športový riaditeľ Leonardo nedávno vyzval na sankcie voči Madridu.

Paul Pogba a Antonio Rudiger

Samozrejme, musíme tiež zvážiť, že títo hráči by sa mohli rozhodnúť obnoviť so svojimi súčasnými klubmi. Pogba, po viac ako roku zdanlivých nepokojov v Manchestri United, by mohol byť pripravený zvážiť budúcnosť s Red Devils.

Rudigerov prípad je tiež neistý. Ako sme videli u Alabu, Real je ochotný ponúknuť voľným hráčom veľa. Ale vzhľadom na to, že Mbappe a potenciálne aj Erling Haaland-akýsi voľný agent-vzhľadom na to, že má doložku o uvoľnení 75-85 miliónov EUR, sú v plánoch Los Blancos, bude Real musieť zvažovať koho podpísať. Napriek tomu by Rudiger mohol pomôcť obrane, ktorá je aktuálne slabým miestom.

Títo traja hráči budú prioritami pre Real. Na trhu voľných hráčov sú však ďalšie zaujímavé mená, ako napríklad Milánsky Franck Kessie.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
13 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

13
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x