Domov Novinky Real odmietol povoliť návrat Viníciusa Tobiasa do Šachtaru

Real odmietol povoliť návrat Viníciusa Tobiasa do Šachtaru

Šachtar Doneck skúmal možnosť skrátenia dočasného prestupu Viniciusa Tobiasa do Realu Madrid.

Autor: Marek
0 komentár

Kráľovská rodina nesúhlasila s návratom Brazílčana na Ukrajinu a rozhodne sa po skončení sezóny.

Real Madrid si dáva čas do konca sezóny na rozhodnutie, či využije opciu na kúpu Viniciusa Tobiasa, ktorý je momentálne v Castille na hosťovaní zo Šachtaru Doneck.

Plány Los Blancos prezradil generálny riaditeľ ukrajinského klubu Serhiy Palkin, ktorý v rozhovore pre agentúru EFE prezradil, že Šachtar sa v januári pokúsil skrátiť Brazílčanovi hosťovanie, no Los Blancos ho odmietli.

„Minulý rok sme podpísali zmluvu na hosťovanie s opciou na kúpu. Pred mesiacom sme kontaktovali Real Madrid, pretože sme mali záujem o návrat Viniciusa. Povedali sme Realu, že ak ho nebudú potrebovať, vezmeme si ho. Odpovedali, že ho chcú do konca sezóny a potom sa rozhodnú. S Realom máme dobrý vzťah,“ povedal Palkin.

18-ročný obranca prestúpil do Realu Madrid v apríli minulého roka po tom, čo ruská invázia na Ukrajinu viedla k tomu, že FIFA vydala príkaz umožňujúci hráčom z ukrajinskej ligy prerušiť zmluvy a zmeniť klubovú príslušnosť mimo prestupového obdobia.

Toto leto budú mať Los Blancos možnosť kúpiť ho zo Šachtaru za 10 miliónov eur (s ďalšími 10 miliónmi eur v bonusoch).

Vinicius Tobias sa teší z dobrých výkonov v Castille Raúla Gonzáleza a minulý týždeň ho Carlo Ancelotti povolal na pohárový súboj s Villarrealom. Futbalista nakoniec presedel celý zápas na lavičke a premiéru za prvý tím si zatiaľ neodkrútil.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x