Domov Novinky Real Madrid verí, že sa mu podarí získať ďalšiu perlu v strede poľa

Real Madrid verí, že sa mu podarí získať ďalšiu perlu v strede poľa

Aurelien Tchouameni by sa mohol vydať cestou Eduarda Camavingu.

Autor: PDReal
0 komentár

Real Madrid získal v prestupovom období v lete 2021 dve skvelé posily, pričom celkovo investoval 30 miliónov eur aby ulovil Davida Alabu a Eduarda Camavingu. Obaja hráči boli v tejto sezóne vynikajúci, pričom Alaba patrí medzi najlepších stredových obrancov v Európe a Camavinga sa už ako tínedžer v strede poľa etabloval ako veľký hráč.

Toto leto budú musieť Los Merengues investovať podstatne viac peňazí, no stále veria vo svoju schopnosť získať jedny z najlepších obchodov na prestupovom trhu. Bezplatne podpíšu Antonia Rudigera a očakáva sa že Kylian Mbappe sa k nemu čoskoro pripojí.

Podľa správy Marca Ruiza z AS je teraz Real Madrid presvedčený, že môže získať Aureliena Tchouameniho lacnejšie ako za 70 miliónov eur, ktoré Monako od klubov požaduje toto leto.

Ich dôvera pramení z Tchouameniho túžby presťahovať sa do Madridu, preto veria že on a jeho agent môžu prinútiť Monako predať „Tchoua“ Merengues za 50 až 60 miliónov eur.

Aurelien Tchouameni za 60 miliónov eur alebo menej by bola krádež

Tchouameni je jedinou schopnou dlhodobou náhradou Casemira na prestupovom trhu a už teraz je jedným z najlepších stredopoliarov v Európe. Je to najlepší hráč akého by mohol Real Madrid podpísať v strede poľa, keď sa pozrieme na jeho vek, schopnosti, kondíciu a prevahu. Prirodzene, nebude lacný, ale ak ho Real skutočne podpíše za 60 miliónov eur alebo menej, bude to skvelé. Hovoríme o hráčovi ktorý by za pár rokov mohol mať hodnotu 100 miliónov eur, kvôli nedostatku skvelých obranných opor v strede poľa s jeho istotou na lopte a schopnosťou hrať s ňou.

Real Madrid dokázal vlani v lete získať Eduarda Camavingu len za 30 miliónov eur z Rennes napriek výraznému záujmu zo strany PSG a Manchestru United. Camavinga si vybral ponuku Realu za menej peňazí a zdá sa, že Merengues veria že najnovšia senzácia Ligue 1 urobí to isté.

Prestupová bitka o Tchouameniho je tesná, ale Real Madrid môže mať výhodu pri pohľade na hráčove prezentované želania. Uvidíme, ako sa veci vyvinú v najbližších mesiacoch.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x