Domov Prestupové leto 2021 Real Madrid údajne rokuje o výmene s AS Rím

Real Madrid údajne rokuje o výmene s AS Rím

Autor: PDReal
8 komentárov 5201 videní

Real Madrid sa pripravuje na otvorenie prestupového obdobia. Na juhu Francúzska sa uskutočnilo stretnutie medzi funkcionárom AS Rím Davide Lippim, zástupcami Madridu, bývalým športovým riaditeľom Lille Luisom Camposom a jeho pravou rukou Ludovicom Fattizzom.

Témou boli Leonardo Spinazzola a Borja Mayoral

28-ročný ľavý obranca Rimanov si užil skvelú sezónu a zaujal doterajšími výkonmi na Euro 2020. Borja Mayoral má v úmysle zahájiť svoju druhú sezónu v Ríme hosťovaním z Realu Madrid. Na jej konci budú mať Taliani opciu na prestup v hodnote 20 miliónov eur.

Keďže pandémia zasiahla všetky financie klubov, bolo včerajšie stretnutie zamerané na diskusiu o možnej výmene oboch hráčov. Rím by si dokázal udržať madridského útočníka, ktorý minulú sezónu zakončil vynikajúcimi číslami (17 gólov a štyri asistencie). Madrid by získal Spinazzolu, ľavého obrancu, ktorého vysoko hodnotí Ancelotti.

Pozícia ľavého obrancu v Reale Madrid

Teoreticky by Spinazzola kryl voľné miesto, ktoré by zanechal Marcelo. Po odchode Ramosa dostal Brazílčan kapitánsku pásku, ale mohlo by to byť iba dočasné opatrenie – Madrid by bol ochotný nechať Marcela odísť (zarába 8 miliónov eur v čistom).

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Mendy je prvou voľbou ľavého obrancu, zatiaľ čo Miguel Gutiérrez bude trénovať pod vedením Ancelottiho, stále však bude registrovaný v Castille. K dispozícii je tiež nový hráč David Alaba, ktorý v prípade potreby môže nastúpiť na tejto pozícii.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
8 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

8
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x