Domov Prestupy Real Madrid údajne rokuje o výmene s AS Rím

Real Madrid údajne rokuje o výmene s AS Rím

Autor: Michal
8 komentárov

Real Madrid sa pripravuje na otvorenie prestupového obdobia. Na juhu Francúzska sa uskutočnilo stretnutie medzi funkcionárom AS Rím Davide Lippim, zástupcami Madridu, bývalým športovým riaditeľom Lille Luisom Camposom a jeho pravou rukou Ludovicom Fattizzom.

Témou boli Leonardo Spinazzola a Borja Mayoral

28-ročný ľavý obranca Rimanov si užil skvelú sezónu a zaujal doterajšími výkonmi na Euro 2020. Borja Mayoral má v úmysle zahájiť svoju druhú sezónu v Ríme hosťovaním z Realu Madrid. Na jej konci budú mať Taliani opciu na prestup v hodnote 20 miliónov eur.

Keďže pandémia zasiahla všetky financie klubov, bolo včerajšie stretnutie zamerané na diskusiu o možnej výmene oboch hráčov. Rím by si dokázal udržať madridského útočníka, ktorý minulú sezónu zakončil vynikajúcimi číslami (17 gólov a štyri asistencie). Madrid by získal Spinazzolu, ľavého obrancu, ktorého vysoko hodnotí Ancelotti.

Pozícia ľavého obrancu v Reale Madrid

Teoreticky by Spinazzola kryl voľné miesto, ktoré by zanechal Marcelo. Po odchode Ramosa dostal Brazílčan kapitánsku pásku, ale mohlo by to byť iba dočasné opatrenie – Madrid by bol ochotný nechať Marcela odísť (zarába 8 miliónov eur v čistom).

Mendy je prvou voľbou ľavého obrancu, zatiaľ čo Miguel Gutiérrez bude trénovať pod vedením Ancelottiho, stále však bude registrovaný v Castille. K dispozícii je tiež nový hráč David Alaba, ktorý v prípade potreby môže nastúpiť na tejto pozícii.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
8 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

8
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x