Domov Mužstvo Real Madrid U19 postúpil v UEFA Youth League do štvrťfinále cez Atlético

Real Madrid U19 postúpil v UEFA Youth League do štvrťfinále cez Atlético

Tím Daniho Poyatosa dokázal postúpiť do štvrťfinále „malej“ Ligy majstrov – UEFA Youth League. Zápas sa hral v komplexe Atlética Madrid Wanda Sports City.
Bieli sa dokázali dostať do vedenia v 27. minúte zásluhou Frana Garciu. Po zmene strán domáci vyrovnali v 50. minúte, ale Los Blancos sa nevzdali a o šesť minút neskôr dal Alberto druhý gól svojho tímu.
Hráči Realu Madrid to mali do konca zápasu ťažké, ale dokázali vyhrať 1-2 a postúpiť do štvrťfinále, v ktorom budú čeliť niekomu z dvojice Hoffenheim alebo Dynamo Kyjev.
1-Atlético de Madrid: Álex, Sánchez, Gastañaga, Puñal, Montero, Castro, Riquelme (Valera, 66′), Sanabria, Camello (Salido, 83′), Mollejo and Teguia.
2-Juvenil A: Altube, López (Fran, 72′), Fran García, Víctor, Pulido, Antonio (Miguel Gutiérrez, 92′), Carlos, Moha, Alberto (Benja, 92′), Miguel and Rodrigo (Pedro, 86′).