Domov Prestupy Real Madrid sa informuje o Daviesovi

Real Madrid sa informuje o Daviesovi

Los Blancos kontaktovali Bayern Mníchov ohľadom možnosti vyjednať prestup kanadského reprezentanta.

Autor: Marek Varga
3 komentáre

Alphonso Davies (22 rokov) je jedno z mien, ktoré Real Madrid monitoruje ako možnú posilu pre budúcu sezónu. Vedenie madridského klubu sa už totiž pýtalo Bayernu Mníchov na možnosť vyjednať prestup kanadského reprezentanta a zatiaľ nedostali ráznu odpoveď „nie“.

Prvotný plán bavorského klubu bolo mať krídelníka ako jednu zo základných možností do budúcnosti, no jeho odmietnutie predĺženia zmluvy, ktorá končí 30. júna 2025, otvára dvere novej situácii.

Minulý týždeň jeho agent Nedal Huoseh hovoril o budúcnosti jeho hráča: „V Bayerne Mníchov je to chaotické obdobie. Nie som si istý, čo sa udeje. Zdá sa, že je tu príliš veľa nestability a neistoty. Možno bude lepšie, ak chvíľu počkáme a uvidíme, ako sa situácia v klube vyvinie.“

Počas sezóny sám futbalista občas povedal, že sa v Mníchove cíti príliš osamelý, čím spochybnil svoju kontinuitu v nemeckom klube. „Som sám. Nie je so mnou ani moja rodina, ani priateľka,“ posťažoval sa hráč na sociálnych sieťach.

Športový manažment v Mníchove

Real Madrid je aktívny okolo Alphonsa Daviesa. Členovia športového manažmentu Realu Madrid boli v Mníchove dvakrát. Podľa niektorých zdrojov hovorili s hráčovým okolím, robili zvyčajnú prácu v teréne, aby spoznali futbalistu, pred začatím operácie.

Bayern nie je tím, ktorý predáva svojich hráčov lacno alebo jednoduchým spôsobom. Existuje veľa príkladov z minulosti, ako napríklad s Lewandowskim, alebo v súvislosti s Realom Madrid s Franckom Riberym.

Ľavá strana

Zdá sa byť jasné, že lídrom aj technikom madridského klubu veľmi záleží na pozícii ľavého obrancu. K záujmu o Daviesa musíme pripočítať aj príchod Frana Garcíu, ktorý sa vracia po troch sezónach v Rayo Vallecano.

Je logické, že ak by Kanaďan prišiel, hodiny v klube by mal zrátané Ferland Mendy. Francúz mal počas sezóny veľa fyzických problémov a nemohol hrať v rozhodujúcej fáze La Ligy a Ligy majstrov. Krídelník chce vylepšenie zmluvy, ktorú mu Real Madrid podľa všetkého nie je ochotný poskytnúť.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x