Domov Novinky Real Madrid sa blíži k esu Bayernu Mníchov v hodnote 50 miliónov eur

Real Madrid sa blíži k esu Bayernu Mníchov v hodnote 50 miliónov eur

Podarí sa Los Blancos priviesť TOP posilu do obrany?

Autor: Michal
0 komentár

Zdá sa, že Real Madrid výrazne napreduje pri plnení jedného zo svojich hlavných cieľov pre nadchádzajúce letné prestupové obdobie. Ľavý obranca je oblasťou ihriska, kde sa musia Los Blancos zlepšiť. Dvaja uznávaní hráči, Ferland Mendy a Fran Garcia, doteraz nedokázali dosiahnuť požadovanú kvalitu.

V dôsledku toho musel Carlo Ancelotti použiť v kľúčových zápasoch Eduarda Camavingu ako ľavého obrancu. Napriek tomu že si počínal, to nie je ideálna situácia a pre klub.

Alphonso Davies z Bayernu Mníchov je považovaný za hlavný prestupový cieľ Realu Madrid. A zdá sa, že v tejto veci existuje pozitívna aktualizácia.

Ako uvádza AS, rozhovory s Daviesovým agentom Nedalom Huosehom sa v posledných týždňoch zintenzívnili. Zdá sa, že v Reale Madrid vládne optimizmus.

Real Madrid sa blíži k esu Bayernu Mníchov

Predpokladá sa, že 23-ročný hráč je pripravený presťahovať sa do španielskeho hlavného mesta v lete budúceho roka. Jeho zmluva s Bayernom Mníchov vyprší na konci sezóny 2024/25.

Bayern Mníchov už si zaistil náhradu, keď podpísal Raphaela Guerreira z Borussie Dortmund. Portugalský reprezentant mal problémy so zraneniami a doteraz nedokázal byť vážnou konkurenciou na pozícii ľavého obrancu.

Očakáva sa, že Bayern Mníchov bude budúce leto požadovaťčiastku za Daviesa 50 miliónov eur, ak sa dovtedy nedokáže dohodnúť na predĺžení zmluvy.

Povráva sa, že o kanadského reprezentanta majú záujem aj ďalšie kluby ako Manchester City a Chelsea. V tejto chvíli to však vyzerá, že Real Madrid môže byť pred nimi v prestupových pretekoch.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x