Domov Novinky Real Madrid remizoval s Getafe

Real Madrid remizoval s Getafe

Real Madrid dnes remizoval v prípravnom zápase s Getafe 0-0.

Bol to druhý priateľský zápas Los Blancos v decembri po predchádzajúcom súboji s Leganés. Oficiálna stránka klubu informuje o dvoch polčasoch v trvaní 30 minút, no Relevo a agentúra EFE uvádzajú, že zápas sa hral 2×45 minút. Zápas sa mal skončiť 0:0.

Zápasu sa zúčastnili hráči, ktorí sa vrátili do tréningu, ako aj hráči z akadémie vrátane Sergia Arribasa a Nica Paza. Relevo uvádza, že ocenenie si zaslúžia Asensio a Paz, ktorý sa už na Instagrame pochválil prvým vystúpením v seniorskom tíme.

Prvú polovicu zápasu odohral opäť aj Benzema.

Relevo zaradilo do prvej jedenástky Ferlanda Mendyho a agentúra EFE Antonia Rüdigera. V zostavách nižšie sa zameriavame na posledné uvedené informácie, pretože Francúza v prvých materiáloch z tohto zápasu nevidno a niektoré zdroje píšu, že pre svalové problémy realizuje individuálny tréningový plán.

Nemec a Alaba mali vytvoriť dvojicu stredových obrancov a Nacho prešiel na ľavú stranu obrany.

Real Madrid: Courtois; Lucas, Rudiger, Alaba, Nacho; Kroos, Ceballos, Valverde; Asensio, Hazard a Benzema
Hrali aj: Lunin; Vallejo, Odriozola, Carvajal, Mariano, Arribas, Nico Paz a v závislosti od zdrojov 4/5 ďalších hráčov z akadémie.

Getafe CF: Casilla; Damián, Gastón, Mitrovič, Duarte, Angileri; Alena, Algobia, Seoane; Latas a Mayoral

Súperi mali hrať veľmi intenzívne, niekedy až ostro a ukázali, že už majú po prvom oficiálnom zápase, pretože v utorok hrali v Copa del Rey. Tím Quique Sáncheza Floresa sa mal pokúsiť o agresívny pressing a presadzovať sa svojou fyzickou kondíciou.

Los Blancos majú teraz dva dni voľna na sviatočné obdobie a do práce sa vrátia v pondelok spolu s Éderom Militãom, Rodrygom Goesom a Viniciusom Júniorom. Prvý oficiálny zápas po prestávke odohrajú v piatok 30. decembra, keď bude ich rivalom v La Lige Real Valladolid.

zdroj: Relevo, marca.com, as.com