Domov Novinky Real Madrid predstavil tretiu sadu dresov

Real Madrid predstavil tretiu sadu dresov

Autor: Dávid
3 komentáre 802 videní

Jedná sa o smaragdovo zelený dres s čiernymi detailmi symbolizujúci zaujímavý bod Madridu.

Real Madrid v spolupráci s nemeckou firmou Adidas dnes predstavil tretiu sadu dresov pre sezónu 2021/2022. Dizajnéri sa tentokrát rozhodli zvoliť zaujímavú smaragdovo zelenú farbu, ktorá sa stáva hlavným elementom nového dresu. Real Madrid sme v obdobnej farbe dresov už videli hrávať v sezóne 19/20, kedy rovnako farba dresov tretej sady sa niesla v podobnom odtieni.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Na smaragdovo zelenej farbe dresu je bielou farbou zobrazené logo sponzora Fly Emirates, klubový znak, názov spoločnosti Adidas i ikonické tri prúžky. Logo firmy i lem v oblasti krku sa nesú v čiernej farbe.

Dres symbolizuje hlavné mesto Španielska teda Madrid, tiež turistické miesto „kilometre 0“, známym miestom na madridskom námestí Puerta del Sol, od ktorého v Madride začínajú všetky hlavné cesty.

Dres je vyrobený za použitia „primegreen“, série vysokovýkonných recyklovaných materiálov a môžu sa tiež pýšiť inovatívnou technológiou heat.rdy-keep cool navrhnutou na reguláciu teploty počas zápasu.

Nové dresy sú tak od tohto momentu v predaji na oficiálnych stránkach Realu Madrid aj spoločnosti Adidas a tiež v oficiálnych predajniach.

zdroj: realmadrid.com

 

 

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x