Domov Novinky Real Madrid poškuľuje po dvojici z Bayernu Mníchov

Real Madrid poškuľuje po dvojici z Bayernu Mníchov

Podarí sa Realu Madrid uchmatnúť niektorú z opôr Mníchovčanov?

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid je v poslednom čase spájaný s nekonečným zoznamom hráčov. Bude zaujímavé sledovať, pre ktorých z nich sa v budúcnosti rozhodnú. Je však jasné, že okysličiť potrebuje prakticky celé ihrisko. Na viacerých pozíciách chýba hĺbka.

Ľavý obranca je jednou z takých oblastí. Ferland Mendy v tejto sezóne bojoval s formou aj kondíciou. To isté možno povedať aj o Davidovi Alabovi, ktorý na tom po prestávke na majstrovstvách sveta nie je práve najlepšie.

Real Madrid si už zabezpečil služby Frana Garciu z Rayo Vallecano. Môže byť však stálicou na ľavej strane Los Balncos? Čas ukáže. Na druhej strane to vyzerá tak, že klub upiera zrak aj na iného hráča.

Real Madrid sleduje hráča Bayernu Mníchov

Ako informovalo Mundo Deportivo, ak Alphonso Davies nepodpíše predĺženie zmluvy s Bayernom Mníchov, potom v lete 2024 bude mať na dohodu už len rok. A to by mohol využiť Real Madrid, aby sa ho pokúsil podpísať.

Niekto ako Davies by mohol byť dlhodobým riešením pre Real Madrid na pozícii ľavého obrancu. Sú s ním v spojení už dosť dlho.

Samozrejme nebude ľahké ho podpísať. Na jednej strane bude Bayern Mníchov určite chcieť Daviesa udržať. Na druhej strane, ak z klubu odíde, bude o jeho služby enormný záujem.

Real Madrid chce získať majstra sveta

Keďže obrana ako taká by potrebovala posilniť, dávalo by zmysel aby podpísali hráča, ktorý môže hrať viacero rolí. Zdá sa, že by to mohlo byť presne to, čo plánujú urobiť.

Hráčom, o ktorom hovoríme je Benjamin Pavard. Francúz momentálne hrá za Bayern Mníchov, kde má zmluvu do leta 2024.

Ako informoval Fichajes (prostredníctvom The Hard Tackle), Pavard je jedným z mien na zozname prestupových cieľov Realu Madrid. Klub dúfa že by sa im ho mohlo podariť podpísať v lete 2024.

Pavard sa dostal do popredia svojimi výkonmi za francúzsky národný tím na ceste za víťazstvom na majstrovstvách sveta v roku 2018. Jeho budúcnosť v Bayerne Mníchov je neistá.

Nie je ťažké pochopiť, prečo by Real Madrid mohol mať záujem získať niekoho, ako je Pavard. Francúz je schopný hrať rovnako dobre v strede i na pravom okraji defenzívy.

Oba posty patria do skupiny, v ktorej by Real Madrid privítal posily. Pavardova všestrannosť by sa hodila najmä ak v blízkej budúcnosti skončí Nacho Fernandez.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x