Domov Novinky Real Madrid odmietol ponuku Liverpoolu na prestup vo výške 60 miliónov eur

Real Madrid odmietol ponuku Liverpoolu na prestup vo výške 60 miliónov eur

The Reds sa snažia po zdá sa prehratom boji o Bellinghama, pretiahnuť iného mladíka priamo z Madridu.

Autor: Michal
4 komentáre

Zdá sa, že Real Madrid je na pokraji podpisu Judea Bellinghama z Borussie Dortmund za sumu okolo 120 miliónov eur. Má potenciál byť krokom definujúcim éru pre Los Blancos. Angličan odchádza z Bundesligy ako Hráč sezóny len vo veku 19 rokov a je bezpochyby výnimočným talentom.

Pre Real Madrid by mohol byť v nadchádzajúcich rokoch stálicou uprostred ihriska. A ak vývoj pôjde podľa očakávaní, nebolo by prekvapením, keby sme ho jedného dňa videli na pódiu Ballon d’Or.

Real Madrid buduje vynikajúce jadro z mladých stredopoliarov. Už majú Eduarda Camavingu, Fedeho Valverdeho a Aureliena Tchouameniho.

Objavili sa však určité otázky o budúcnosti Tchouameniho. Minulý rok v lete ho priviedli z AS Monaco, a na začiatku to vyzeralo skvele. Jeho forma však po majstrovstvách sveta klesla a zdalo sa, že ku koncu sezóny sa prepadol v hierarchii Ancellotiho tímu poriadne hlboko.

Real Madrid odmietol ponuku Liverpoolu na prestup vo výške 60 miliónov eur

Tchouameniho biedna forma však neznížila záujem o jeho podpis. Liverpool sa oňho zaujímal aj minulé leto a zdá sa, že ak bude príležitosť, stále sa ho budú snažiť získať.

Ako informovala Defensa Central (prostredníctvom The Hard Tackle), Liverpool chcel získať Tchouameniho, ale ich ponuku na prestup vo výške 60 miliónov eur zamietol Real Madrid.

Vyzerá to tak, že Real Madrid stále považuje Tchouameniho za veľkú súčasť budúcnosti klubu. Ostáva len dúfať, že sa mu čoskoro podarí prebojovať sa späť do zostavy. Príchod Bellinghama by to samozrejme mohol skomplikovať, keďže sa od neho očakáva, že príde priamo do základnej jedenástky.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x