Domov Novinky Real Madrid nemá záujem o superhviezdu, dôveruje Rodrygovi

Real Madrid nemá záujem o superhviezdu, dôveruje Rodrygovi

Hráč Manchesteru City bol agentom ponúknutý Realu Madrid.

Autor: Michal
1 komentár

Videli sme, ako sa zmenili plány Real Madrid mať obrovské prestupové obdobie, cez dvoch až troch hráčov, až po vyrovnanie sa s dvoma, ktorých kúpil v júni. Je to zvláštne.

Káder Realu Madrid nie je dokonalý a potrebuje posilnenie. Sú to najmä dve pozície ktoré potrebujú novú krv, je to pozícia pravého krídla a  útočníka.

Povedal by som, že pre miesto útočníka je tou správnou cestou 30-ročný hráč, ktorý by mohol priniesť tímu góly z lavičky. Pravé krídlo je však trochu zložitejšie.

Los Blancos neplánujú na krídlo podpísať nikoho. Dôvodom je dôvera ktorú majú v Rodryga. Podľa Maria Cortegana Real Madrid nemá záujem získať Bernarda Silvu, aj keď denník L’Equipe informoval, že hráča Realu Madrid ponúkol Jorge Mendes.

Bernardo Silva má niečo, čo Rodrygo v súčasnosti nemá: konzistentnosť

S Rodrygom je jeden problém, ktorý sa znova ukázal aj v predsezónnej príprave. Je to jeho konzistencia ako člena základnej zostavy. Samozrejme je to len predsezóna, nikoho to nezaujíma. Keď začne skutočná sezóna, začne na tom záležať.

Čo ak však Rodrygo nesplatí klubu dôveru? čo sa stane potom? Zostanú uväznení s Marcom Asensiom ako jedinou možnosťou?

Prinajmenšom s Bernardom Silvom má Real Madrid zaručenú produkciu aj všestrannosť. Navyše je to hráč na ktorého sa veľmi dobre pozerá. Môže hrať ako stredopoliar, ako krídelník, ako falošná deviatka a všetky tieto veci robí dobre.

Portugalec to dokazuje už dlho, takže neexistujú žiadne problémy s konzistentnosťou.

Rodrygo je stále mladý, klub s ním obnovil zmluvu a bude tu niekoľko rokov. Nie je to tak, že nebude hrať ak sa do klubu pripojí Bernardo Silva. Ale práve teraz obetovať produkciu nie je správna cesta, pretože Real Madrid potrebuje od svojho útoku viac. Silva by im toho vedel poskytnúť naozaj veľa.

Nie je to strelec, ale dokáže vytvoriť kopec šancí pre Viniciusa Jr. a Karima Benzemu.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x