Domov Novinky Real Madrid má záujem o „francúzskeho Casemira“

Real Madrid má záujem o „francúzskeho Casemira“

Autor: PDReal
7 komentárov 2920 videní

V klube, akým je Real Madrid, každý deň hľadajú hráčov, ktorí sa môžu v dlhodobom horizonte objaviť v bielom drese. V súčasnosti sa klub sústredí na zisk Kyliana Mbappeho, ale to im nebráni v tom, aby sa na rôznych pozíciách pozreli na ďalšie možnosti do budúcnosti.

Zraky skautov Realu Madrid sa údajne upriamujú na ďalšieho Francúza. Potom čo v lete prišiel Eduardo Camavinga a už roky hlásajú veľký záujem o podpis Paula Pogbu, sa predstavenstvo Realu Madrid teraz pozerá na Aureliena Tchouameniho, skvelého defenzívneho stredopoliara s veľkým prísľubom do budúcna.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Podľa správy Real Madrid Tchouameniho sleduje a jeho očividná podobnosť s Casemirom v klube vyvolala záujem o jeho podpis. Samozrejme nie sú jediným klubom ktorý má záujem. Juventus a Chelsea takisto moniturujú hráčovu situáciu.

Tchouameni nastúpil od začiatku za francúzsky národný tím proti Španielsku, v zápase plnom kontroverzií a vzrušenia, ktorý sa skončil víťazstvom Francúzska 2:1. Aktuálne je jedným z najvyhľadávanejších defenzívnych záložníkov v Európe. Real nepochybne hľadá hráča, ako je on.

Potrebuje Real Madrid Tchouameniho?

Napriek tomu, že Los Blancos už majú iného defenzívneho záložníka, Antonia Blanca, Španiel nie je náhradou za Casemira. Preto stále hľadajú ďalšie možnosti. Rozhodne sa považuje za nádej do budúcnosti, ale to neznamená, že v prvom tíme nebude miesto pre iného hráča.

Pokiaľ ide o Tchouameniho, je silný na lopte, nebojí sa robiť špinavú prácu, je výborný v čítaní protivníkov a odhadovaní ich ďalších ťahov, na čo sme si už všetci pri Casemirovi zvykli.

Tchouameni má ešte čo zlepšovať, ale zdá sa, že ak by ho Real Madrid v lete získal, mohol by to byť výborný obchod. Na trhu je len málo hráčov ako on. Mať v tíme tento typ hráča pomôže ďalším záložníkom Realu a umožní im otvoriť svoju kreatívnu stránku bez toho, aby si museli robiť starosti s obranou.

Je pravda, že Real Madrid už má talentovaných hráčov ako Fede Valverde a Eduardo Camavinga, ale podpísať Tchouameni by bolo pre klub niečo skvelé už len preto, že by nechal týchto dvoch hráčov byť najlepšou verziou samých seba.

Dôležitá bude cenovka hráča. Ak Real Madrid vynaloží zhruba 25-35 miliónov na služby Tchouameni, bolo by to skvelé. Ak by sa však jeho cena mala pohybovať okolo 60 miliónov pravdepodobne by to Los Blancos odradilo.

Aj keď ho Real nepotrebuje hneď, bolo by možno múdre ho získať kým jeho cena vyletí. Los Blancos by ho mohli nechať hosťovať na jeden alebo dve sezóny, kým nebude pripravený nastupovať v prvom tíme.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
7 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

7
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x