Domov Novinky Real Madrid hľadá číslo 9: O kom sa hovorí?

Real Madrid hľadá číslo 9: O kom sa hovorí?

Potreba priviesť útočníka môže ešte vzrásť, ak sa potvrdia fámy o odchode Karima Benzemu.

Autor: Michal
9 komentárov

Real Madrid sa pripravuje na boj na nadchádzajúcom letnom prestupovom trhu, aby posilnil svoj útok. Vo vnútri klubu však panujú vnútorné neistoty ohľadom smerovania, ktorým by sa mali uberať.

Debata sa točí okolo toho, či sa zamerať na mladé talenty s dlhodobým potenciálom alebo skúsených hráčov, ktorí dokážu okamžite zasiahnuť. Diskusia zostáva otvorená a klub aktívne zvažuje rôzne možnosti.

Zoznam potenciálnych cieľov naďalej rýchlo rastie. Boli spomenutí hráči ako Harry Kane, Roberto Firmino, Julian Alvarez, Marcus Thuram, Joselu, Goncalo Ramos, Rasmus Hojlund, Kai Harvertz, Kolo Muani, Victor Osimhen a Karim Adeyemi.

Navyše, mladí hráči z akadémie Realu Madrid, Alvaro Rodriguez a Juanmi Latasa, ktorý je momentálne na hosťovaní v Getafe, sú tiež zvažovaní ako možnosti, ako posilniť útok.

Spomedzi mien bol najvýznamnejší Kane. Hviezda Tottenhamu a anglický reprezentant je už nejaký čas spájaný s Realom Madrid, pretože túži opustiť Spurs, s ktorými sa márne snaží získať tituly.

Rokovania s predsedom Spurs Danielom Levym sa však ukázali ako významná prekážka. Medzi Realom Madrid ani nikým, kto by bol spojený s klubom Premier League, neprebehli žiadne rozhovory.

Realu Madrid upravil svoj cieľ len nedávno

Spočiatku aktívne nehľadali útočníka, ale teraz si uvedomujú potrebu nájsť hráča, ktorý môže slúžiť ako referenčný bod v tíme. Je dôležité poznamenať, že sa očakáva, že Endrick sa pripojí k klubu v roku 2024.

Počas stretnutí, ktoré sa konali vo Valdebebas, bola prvotná myšlienka podpísať mladého útočníka s potenciálom rastu. Spomienky na zdrvujúce výkony predchádzajúcich posil, akými boli Luka Jovič, však spôsobili, že klub je v prístupe opatrnejší.

Latasa je ďalším zvažovaným hráčom, keďže Real Madrid naďalej sleduje jeho pokrok. Nedávno odohral svoj prvý štart za Getafe, keď strelil gól a zabezpečil remízu. Tréner Jose Bordalas mu dáva príležitosti, ktoré predtým nedostal. Real Madrid stále verí v jeho schopnosti.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
9 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

9
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x