Domov Novinky Real Madrid favoritom na podpis pravého obrancu

Real Madrid favoritom na podpis pravého obrancu

Autor: PDReal
1 komentár 1451 videní

Real Madrid potrebuje podpísať pravého obrancu. Veľa sa hovorilo o tom, že Real chce budúci rok podpísať pár mladých hviezd. Menovite Kyliana Mbappeho či Erlinga Haalanda. Takisto by mali hľadať pravého obrancu, ktorý bude môcť podporiť Daniho Carvajala.

Podľa zvestí Real uvažuje o získaní pravého obrancu v budúcej sezóne. Správa tvrdí, že Real Madrid vedie preteky o podpis hráča.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Real Madrid predbehol Sporting v závode o Pedra Porra

Podľa O Joga je teraz Real Madrid favoritom na zisk portugalského pravého obrancu Pedra Porra z materského klubu Manchester City. Porro je momentálne na hosťovaní v Sportingu CP. Podľa správy mal portugalský klub v pláne podpísať hráča natrvalo. Za tento podpis im stačí zaplatiť 8,5 milióna eur.

Problém je v tom, že na tom nie sú finančne veľmi dobre. Podľa správy chcú hráča podpísať, ale aj keď sa kvalifikujú do vyraďovacej fázy Ligy majstrov budú musieť najskôr zaplatiť ďalšie platby kým vôbec pomyslia na tento podpis. Ak hráča nepodpíšu, Pedro Porro sa vráti priamo do Manchestru City. Ak sa tak stane, budú to preteky v ktorých podľa zdroja vedie.

Real Madrid sa spolu s niektorými ďalšími klubmi o hráča po jeho solídnych a konzistentných výkonoch zaujímal.

Ak sa nad tým zamyslíme, Manchester City ho momentálne naozaj nepotrebuje. Majú dvoch pravých obrancov svetovej triedy – Kyle Walker a Joao Cancelo. Aj keď Cancelo hrá na ľavej strane, na druhej strane je rovnako dobrý, ak nie lepší. Je schopný dobre kryť Walkera, ak sa zraní. To by znamenalo, že Pedro Porro by bol tretí v poradí, čo pre mladého hráča nie je ideálne.

V Reale Madrid bude Pedro hrať druhé husle za Danim Carvajalom. Carvajal je jedným z najlepších pravých obrancov na svete, ale je príliš náchylný na zranenia aby sa naňho tím neustále spoliehal. Lucas Vazquez strieda ako pravý obranca lepšie a horšie obdobia. Nie je prirodzený pravý obranca, takže sa od neho v tejto pozícii veľa neočakáva.

Získanie Pedra Porra by vyriešilo dve veci. Vyrieši to problém zdojenia pozície na pravom obrancovi a prinúti Carvajala aby bol ešte lepšou verziou seba samého. Porro je veľmi mladý, takže keď Carvajal začne upadať, bude môcť prebrať žezlo.

Toto je prestup ktorý musí urobiť Real Madrid, pretože Porro je príliš dobrý na to aby si ho Real nechal ujsť.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x