Domov Novinky Real Madrid dostal šancu získať hviezdu Manchestru City

Real Madrid dostal šancu získať hviezdu Manchestru City

Los Blancos mali príležitosť získať zvučnú posilu na problémový post.

Autor: Michal
10 komentárov

Januárová aktivita Realu Madrid určite zmiatla veľa fanúšikov. Bbolo verejne známe, že klub nechce v polovici sezóny meniť káder. Ale vzhľadom na situáciu za posledných niekoľko týždňov možno mali svoj postoj prehodnotiť.

Momentálne to vyzerá že tímu Realu Madrid došla para pre kombináciu únavy, zranení a celkového nedostatku hĺbky v zostave. Výkony aj výsledky po prestávke na majstrovstvách sveta boli znepokojujúce.

Existuje niekoľko oblastí ihriska, kde by tím potreboval okysličiť. Určite medzi ne patria aj pozície krajných obrancov.

Real Madrid dostal v januári možnosť získať hviezdu Manchestru City

Ako informoval ABC (prostredníctvom Manchester Evening News), Cancela túto zimu jeho agent ponúkol Realu Madrid.

Vyzerá to tak, že Real Madrid odmietol možnosť podpísať Cancela z Manchestru City na základe zmluvy o hosťovaní a on skončil namiesto toho v Bayerne Mníchov.

Ešte pred niekoľkými mesiacmi bol Cancelo považovaný za jedného z najlepších krajných obrancov na planéte a za elitného hráča v Premier League. Podpísanie niekoho jeho kvalít na hosťovanie uprostred sezóny sa mohlo ukázať ako absolútny majstrovský ťah pre tím Realu Madrid, ktorý má v poslednom čase problémy. Žiaľ z nejakého dôvodu klub nemal záujem.

Ostáva už len dúfať, že hráči ktorí momentálne zápasia so zraneniami sa čoskoro vrátia na trávniky a dokážu si udržať kondíciu po zvyšok sezóny. Keď je Real Madrid takmer v plnej sile, videli sme čoho je schopný, keďže na začiatku sezóny vyzeral absolútne nezastaviteľne. V posledných týždňoch po majstrovstvách sveta však stratil svoju cestu.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
10 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

10
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x