Domov Zápasové spravodajstvo Real Madrid – Celta Vigo: Pravdepodobná zostava

Real Madrid – Celta Vigo: Pravdepodobná zostava

Real Madrid dnes odohrá 15. kolo La Ligy na domácom štadióne so Celta Vigo. Zápas sa hrá o 21:00 a odvysiela ho televízia Nova Sport 4.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Pre svalové zranenia sú naďalej nedostupní Dani Carvajal, Trent Alexander-Arnold a Ferland Mendy: Španiel a Angličan sa vrátia v januári, Francúz až vo februári.

Svalové ťažkosti majú aj David Alaba a Dean Huijsen. Médiá neuvádzajú presné termíny v prípade Rakúšana a Španiela, no treba predpokladať, že obaja obnovia tréning ešte v tomto roku, možno dokonca v najbližších dňoch, ako naznačoval Xabi Alonso.

Do hry je naopak pripravený Eduardo Camavinga, ktorý si v poslednom zápase podvrtol členok.

AS a MARCA sa zhodujú v predpokladanej jedenástke na tento zápas. Vzhľadom na absenciu Carvajala a Trenta by sa mal na pravý kraj obrany vrátiť Federico Valverde, ktorý tam odohral stretnutia s Villarrealom, Getafe, Juventusom, Barcelonou, Valenciou, Liverpoolom a Rayom.

V týchto siedmich vystúpeniach zaznamenal tím päť víťazstiev, remízu a jednu prehru na Anfielde. V obrane má oddych dostať Antonio Rüdiger, ktorého nahradí Raúl Asencio.

V strede poľa by mali dostať šancu Dani Ceballos a Arda Güler, ktorí nahradia vysunutého Valverdeho a šetreného Camavingu.

V prípade Francúza je hlavným cieľom dostať ho do plnej formy na stredajší zápas s City. Denníky nepredpokladajú zmeny v útoku.

PRAVDEPODOBNÁ ZOSTAVA

Courtois – Valverde, Militão, Asencio, Carreras – Tchouaméni, Ceballos, Güler, Bellingham – Vinícius a Mbappé

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x