Domov Prestupové leto 2021 Real Madrid čaká na Varanovu odpoveď

Real Madrid čaká na Varanovu odpoveď

Autor: PDReal
10 komentárov 2017 videní

Real Madrid ponúkol Raphaelovi Varanovi ponuku na predĺženie zmluvy v klube, francúzsky stredný obranca však zatiaľ neodpovedal.

Dvadsaťosemročný hráč, ktorý má zmluvu do júna 2022, vyhral s Realom Madrid všetko a priťahuje záujem klubov ako Manchester United či Paríž Saint-Germain.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Real má čas do konca roka

Varane teoreticky bude môcť s ostatnými klubmi rokovať o predbežnej zmluve od 1. januára, ak zostane v Reale Madrid a medzitým nedôjde k dohode o novej zmluve.

Momentálne zarába 5,5 milióna eur ročne, pričom Los Blancos mu ponúkol nový kontrakt s vylepšenými podmienkami. Realita je však taká, že Manchester United aj PSG mu môžu ponúknuť lukratívnejší kontrakt, najmä ak na budúci rok v lete bude voľný hráč.

Nie je to len o peniazoch…

Real Madrid chápe že chce vyskúšať niečo nové, pretože na Estadio Santiago Bernabeu je od svojich 18 rokov.

Napriek tomu sú odhodlaní si Varana udržať. Nechcú stratiť tak jeho, ako aj Sergia Ramosa v rovnakom čase, pričom u kapitána Realu Madrid je mať čoraz väčšia pravdepodobnosť odchodu.

Hráč sa nikam neponáhľa

Varane sa v súčasnosti zameriava na úsilie Francúzska na tohtoročnom európskom šampionáte, ale Real Madrid by v ideálnom prípade chcel vedieť, ako vidí svoju budúcnosť. Od dnešného dňa budú zaručene pokračovať ako strední obrancovia iba Nacho a Militao. Od nasledujúcej sezóny bude k dispozícii aj David Alaba.

Odchod Varana spolu s odchodom Ramosa by prinútil Los Blancos ísť na prestupový trh hľadať náhradu. Jesus Vallejo ani Victor Chust nemajú požadovanú výkonnosť.

Faktor Ancelotti

Niečo, čo sa môže nakoniec ukázať ako rozhodujúce, je návrat Ancelottiho do funkcie hlavného trénera. Varane sa skutočne predral do základnej zostavy počas prvého talianovho pôsobenia v Reale Madrid.

V prvej sezóne, ktorú mal na starosti Ancelotti, odohral 23 zápasov, pričom v druhej sezóne Carletta na lavičke sa tento počet zdvojnásobil na 46. To bol jeho najvyšší počet vystúpení v drese Realu v rámci jednej sezóny. V tej minulej Varane nastúpil za Los Blancos 41krát.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
10 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

10
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x