Domov Novinky Real Madrid čaká na toho najlepšieho Ødegaarda

Real Madrid čaká na toho najlepšieho Ødegaarda

Autor: Marek Varga
1641 videní

Hosťovanie v Arsenale bolo rozhodnutím hlavne samotného Martina, ktorý sa konečne začal objavovať na trávniku častejšie. Real Madrid pozorne sleduje jeho progres a čaká na najlepšiu verziu Nóra.

Martin Ødegaard pomaly začína v Arsenale ukazovať to, v čo všetci dúfali v Reale Madrid, ale z rôznych dôvodov sa to nezrealizovalo.

Nór si v zime udrel päsťou do stola a vyžiadal si hosťovanie vzhľadom na nízky počet príležitostí od Zidana. Aj napriek všetkému, vo Valdebebas mu stále veria a všetci sú presvedčení, že v budúcnosti bude dôležitou súčasťou tímu.

Prečo Martin nesplnil očakávania?

Iste, jedným z dôvodov je dôvera, ktorú si od trénerského tímu nezískal. Sezónu zahájil zranením kolena, ktoré si v lete liečil a stále ho trápilo. Ødegaard podstúpil ošetrenie kmeňovými bunkami v Granade, chce to však čas, kým to začne pôsobiť a to je presne faktor, ktorý Nór v lete nemal.

Martin okamžite začal hrať už po niekoľkých tréningoch s Realom Madrid. Celý čas hral so zranením, čo mohlo mať vplyv na výkony. Zidane v ňom nenašiel to, čo hľadal a rozhliadol sa po iných možnostiach, niekedy uprednostnil aj Isca.

Tieto problémy už postupne ustupujú a Ødegaard začína byť sám sebou. Pod taktovkou Artetu a vďaka neustálej starostlivosti Jesúsa Olma z futbalového vedeckého ústavu ho toto zranenie až tak netrápi.

Teraz bude mať Martin opäť príležitosť ukázať, že stále môže byť hráčom prvého tímu Realu Madrid. Počas mesiaca odohral za Arsenal šesť zápasov, štyri v Premier League a dva v Európskej lige. V hlavnom meste Španielska však za posledných päť mesiacov nastúpil na sedem ligových zápasov a dva v Lige majstrov.

Momentálne sa Martin vracia k svojmu najlepšiemu a Real Madrid aj on sám dúfajú, že bude dôležitým článkom v budúcnosti prvého tímu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x