Domov Novinky Real Madrid by sa rád rozlúčil so šesticou hráčov

Real Madrid by sa rád rozlúčil so šesticou hráčov

V lete čaká kancelárie Realu Madrid znova kopec práce.

Autor: Michal
2 komentáre

Real Madrid očakáva letnú rekonštrukciu kádra. Množstvo hráčov sa považuje za zrelých na odchod.

Existuje niekoľko obnovení zmlúv, ktoré klub chce urobiť, alebo o ktorých aspoň vážne uvažuje. V neposlednom rade Vinicius Junior, ale aj veteráni ako Luka Modrič, Toni Kroos či Dani Ceballos by sa mohli dočkať nových zmlúv.

Prezident Realu Madrid Florentino Perez však podľa Fichajesa už rozhodol o šiestich hráčoch, ktorých nechce v zostave v budúcej sezóne vidieť.

Andriy Lunin

Po sérii zranení Thibauta Courtoisa bol ukrajinský reprezentant v tejto sezóne povolaný častejšie, ako sa očakávalo. Urobil niekoľko pekných zákrokov, ale zdanlivo nedokázal presvedčiť ani Carla Ancelottiho, ani klub. Najmä gól inkasovaný proti Osasune, kde ho preloboval hlavou Kike Garcia, rovnako ako jeho rozohrávka sklamali. Ancelotti povedal svojmu hlavnému skautovi, aby hľadal novú brankársku dvojku.

Álvaro Odriozola

Keďže sa Odriozola v roku 2022 v zostave vôbec neobjavil, je jasné že Ancelotti mu nikdy nedôveroval. K dnešnému dňu nazbieral v tejto sezóne štyri stretnutia v celkovej dĺžke 78 minút. Dvadsaťsedemročnému pravému obrancovi zostáva rok do konca, no v lete sa ho klub opäť pokúsi posunúť ďalej.

Jesus Vallejo

V tejto sezóne sa Vallejo objavil ešte menej ako Odriozola a videli sme ho len 67 minút. Vallejo podpísal dlhodobú zmluvu do roku 2025, ale klub sa mu pokúsi nájsť klub už toto leto.

Eden Hazard

Mnohí ho považujú za najhoršiu posilu Realu Madrid v histórii. Zranenia zabránili Bernabeu vidieť belgického útočníka v jeho najlepšom stave. Hazard, ktorý chýba viac ako tretinu zápasov v Reale Madrid, je tieňom hráča ktorý prišiel do Španielska. Už ho ani nepovažujeme za použiteľnú alternatívu. Keďže mu zostáva rok do konca zmluvy, Los Blancos sa budú snažiť odbremeniť sa od jeho mzdy.

Marco Asensio

Azda jediný, ktorý vyzeral že by mohol zostať, Asensio strelil v tejto sezóne šesť gólov a pridal päť asistencií. No opäť sa len prizerá z lavičky na útok Realu Madrid. 27-ročný hráč naďalej ukazuje záblesky schopností, ale len zriedkavo kontinuitu. Klub je ochotný poskytnúť mu zmluvu, ktorá odráža jeho prínos. Zdá sa, že ich trpezlivosť s ním vyprchala.

Mariano Diaz

Mnohí sa sťažujú na chýbajúcu posilu pre Karima Benzemu. Tým hráčom mal byť Mariano. Už nejaký čas je však jasné, že mu neverí ani Carlo Ancelotti, a neveril ani Zinedine Zidane. Osem vystúpení a 56 minút je dôkazom, že táto sezóna na tom nič nezmenila. Jeho zmluva vyprší toto leto.

zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x