Domov Novinky Real Madrid brzdí Carvajala

Real Madrid brzdí Carvajala

Autor: Marek
3 komentáre

Dani Carvajal chce budúci týždeň hrať na Camp Nou. Antonio Pintus a lekári ho žiadajú o zváženie.

Pravý obranca je jedným z kľúčových hráčov Carla Ancelottiho a tímu, ale nedokáže sa spamätať zo série zranení. Niektorí hovoria, že je to kvôli jeho štýlu, pretože Španiel ide na maximum v každej akcii a každú sekundu a hrá na hranici svojich možností.

Minulú sezónu zakončil s pätnástimi zápasmi. Teraz, keď sa zdalo, že je definitívne späť, v zápase na Mestalle s Valenciou opäť cítil bolesť lýtka.

Prvé diagnózy hovorili o 1,5-mesačnej prestávke. V piatok však 29-ročný hráč začal pracovať s loptou a o niekoľko dní boli zverejnené informácie, že mieri k návratu na stretnutie s Barcelonou.

Denník ABC však uvádza, že Real Madrid brzdí jeho úsilie: jednak kvôli sérii zranení v posledných mesiacoch, jednak kvôli najnovšiemu zraneniu lýtka, ktoré bolo napokon dosť vážne.

Aj toto zranenie môže byť zradné. Hráč už necíti žiadnu bolesť, ale v prípade jeho zranenia musí byť veľmi opatrný, nakoľko to vyžaduje tento typ poranenia.

Hrať v Kyjeve so Šachtarom je už vylúčené, ale budúci týždeň sa rozhodne, či bude hrať na Camp Nou.

To je Carvajalov cieľ, ale Antonio Pintus, vedúci fyzickej prípravy a zdravotnícky personál mu radia, aby zostal pokojný a venoval sa výlučne rehabilitácii, aby zvýšil silu, vytrvalosť a pripravenosť na zápasy.

Nikto nechce, aby Carvajal po El Clásicu vypadol na ďalšie dva mesiace, každopádne piatok bude kľúčový deň na rozhodnutie o tom, či španielsky krajný obranca nastúpi.

zdroj: abc.es

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x