Domov Novinky Real Madrid Baloncesto 72-78 Valencia

Real Madrid Baloncesto 72-78 Valencia

Najlepšími hráčmi tímu boli Carroll s Miroticom, ale ani oni nedokázali zabrániť v prehre. Debut si odkrútil Salah Mejri.

V druhom zápase prípravy na novú sezónu naši basketbalisti nedokázali poraziť tím Valencie a v turnajovom zápase prehrali 72:78. Dobrý dojem však zanechal Salah Mejri, ktorý v drese Realu Madrid debutoval.

Naši hráči už po prvej štvrtine prehrávali o 6 bodov (19:25) a Valencia si tento odstup dokázala udržať aj do polčasu (35:41).

V tretej štvrtine sme prehrávali už o 10 bodov, no hráči sa časom spamätali. Na výhru to už však nestačilo a do finále postúpila Valencia. Najlepšími strelcami nášho tímu boli Carroll s 21 bodmi a Mirotic s 19 bodmi.

Strelci:

Real Madrid 72: Martín (2), Carroll (21), Díez (7), Mirotic (19), Slaughter (7); Lindstrom (0), Reyes (6), Magdevski (2), Darden (2) a Mejri (6).
Valencia 78: Lafayette (16), Rafa Martínez (18), Sato (3), Rubio (4), Lishchuk (8); Triguero (7), Doellman (15), Pablo Pérez (5) a Sabater (2).