Domov Novinky Real dostáva príliš veľa gólov v prvých minútach

Real dostáva príliš veľa gólov v prvých minútach

Fanúšikovia Realu si už v tejto sezóne zvykli, že ich obľúbenci inkasujú gól na začiatku zápasu. Podobná vec sa stala aj v derby zápase, no tentoraz sa remontada nekonala...

2 komentáre

Real odohral v tejto sezóne sedem zápasov a štyri z nich začal inkasovaným gólom. V Almerii musel doháňať prehru po góle na 0:1 v tretej minúte.

Zápasy proti Getafe a Realu Sociedad (oba na Bernabéu) boli viac-menej rovnaké: oba tímy sa pri prvej šanci ujali vedenia a prinútili Ancelottiho zverencov hnať sa za výsledkom.

Derby bolo najjasnejším príkladom chaotických úvodných minút Los Blancos. Za niečo vyše štvrť hodiny inkasovali Los Blancos dva góly.

Tím opäť urobil do očí bijúce chyby a tentoraz už nebolo cesty späť. Je pravda, že do včerajšieho dňa mužstvo nestratilo žiadne body, no góly, ktoré dostalo, boli výstražné svetlá, ktoré sa rozsvecovali jedno za druhým.

Prežiť prvú štvrťhodinu je pre Ancelottiho a jeho hráčov výzvou, ktorú musia podstúpiť, ak už nechcú, aby sa opakovalo to, čo sa stalo v Metropolitane.

Bez svojich hlavných krajných obrancov má Real vzadu dosť výraznú medzeru. Fran García a Lucas Vázquez trpeli v úvodných minútach zápasov. Tím krvácal na krajoch a práve tam bude musieť Ancelotti zasiahnuť, aby našiel riešenia.

Tréner počas pozápasovej konferencie vyjadril znepokojenie nad sériou zápasov, v ktorých jeho zverenci nastúpili s gólovou stratou a nedôverou v defenzíve.

Talian povedal: „Je to problém, o ktorom sme hovorili a budeme o ňom hovoriť aj naďalej, pretože je to pre nás veľký problém.“

zdroj: marca.com