Domov Novinky Real by uvítal odchod štyroch hráčov v zimnou prestupovom období

Real by uvítal odchod štyroch hráčov v zimnou prestupovom období

Autor: PDReal
5 komentárov 1145 videní

Nadchádzajúce januárové prestupové obdobie 2022 bude pre Real Madrid dôležitým mesiacom. Florentino Perez sa bude snažiť ukončiť prestupovú ságu Kyliana Mbappeho tým, že v zimnom období sfinalizuje a dohodne prestup s 22-ročným hráčom.

Zatiaľ čo Mbappeho predbežná dohoda bude hlavným cieľom, klub sa bude zaoberať aj možnosťou získania financií prostredníctvom odchodov hráčov. Podľa denníku Marca chce Real Madrid, aby v januári odišli štyria hráči. Konkrétne ide o Edena Hazarda, Garetha Balea, Isca a Marcela.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Posledným trom hráčom vyprší zmluva na konci sezóny 2021/22. Iba Eden Hazard má zmluvu s Realom Madrid do roku 2024, ale klub by ho údajne rád uvoľnil skôr.

Keďže klub plánuje získať finančné prostriedky na ďalšie letné prestupové obdobie, je jasné prečo sú otvorení myšlienke rozísť sa so štyrmi hráčmi v polovici sezóny. Otázkou však je či sa Realu Madrid skutočne podarí predať niektorého z nich.

Môže Real Madrid v januári predať niektorého z týchto hráčov?

Začnime s Garethom Baleom. Walesan neodohral ani minútu klubového futbalu od augusta. Neočakáva sa že sa tak skoro vráti po tom čo utrpel ďalšie zranenie v drese Walesu. Vzhľadom na Baleove zranenia a jeho končiacu zmluva je veľmi nepravdepodobné, že Madrid dostane ponuku za 32-ročného hráča.

Potom je tu Eden Hazard ktorý nemá dôveru Carla Ancelottiho. Hazard, ktorý je momentálne aj najlepšie zarábajúcim hráčom klubu, odohral v La Lige zatiaľ len 348 minút. 30-ročný hráč má ďaleko od svojich najlepších dní a ešte nie je dostatočne fit na to, aby odohral celý zápas.

Nedávno sa objavili správy, že Real Madrid verí že najlepšie by bolo Edena Hazarda predať. Chelsea a Newcastle United prejavili záujem, ale obe anglické strany chcú 30-ročného hráča len na hosťovanie. Nájsť v zimnom prestupovom okne nápadníka pre Hazarda bude zložitá úloha. Väčšiu šancu môže mať Real v lete.

Nakoniec sú tu Isco a Marcelo. Prvý z nich bol kedysi obľúbeným hráčom Carla Ancelottiho počas jeho prvého pôsobenia na Santiago Bernabeu. Návrat Ancelottiho bol pre Isca považovaný za príležitosť reštartovať kariéru. Isco je však momentálne posledným stredopoliarom v zostave Carla Ancelottiho.

Okolo Marcela bolo rušno už minulé leto, no rozhodol sa pokračovať v klube. Hoci je Brazílčan legendou Realu Madrid, je nepravdepodobné že by klub dostal dobrú ponuku na ľavého obrancu. Navyše by bolo čestným rozhodnutím nechať si Marcela do konca sezóny a dať mu príležitosť rozlúčiť sa ako ikona Realu Madrid.

Záverom môžeme povedať že s najväčšou pravdepodobnosťou sa nedočkáme žiadneho z týchto prestupov. Ak by došlo k odchodu, s najväčšou pravdepodobnosťou by to bolo hosťovanie pre Luku Joviča a prípadný trvalý prestup Daniho Ceballosa.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x