Domov Prestupy Real Madrid ani len neuvažuje o Mbappém

Real Madrid ani len neuvažuje o Mbappém

Vynikajúce výkony Kyliana Mbappého nemenia postoj Realu Madrid – klub mu jeho správanie neodpustil a ďalší pokus o prestup vylučuje. Cieľom na leto zostáva Jude Bellingham.

Autor: Marek
0 komentár

Krátko po skončení zápasu osemfinále MS v Katare medzi Francúzskom a Poľskom, v ktorom sa o postup Trikolóry postarali dva góly Kyliana Mbappého, sa začala diskusia o prestupe Francúza do Realu.

Niektorí fanúšikovia trvali na tom, aby Los Blancos a Florentino „odpustili“ Kylianovi a ešte raz sa ho pokúsili získať.

Na druhej strane sa ozvali hlasy, ktoré tvrdili, že klub je predsa nad všetkými a dvere Mbappému by sa mali navždy zavrieť. Táto debata však prebiehala len na Twitteri, Instagrame či Facebooku, pretože to nikoho v kanceláriach vo Valdebebas ani nenapadlo.

Podľa denníka AS aktivisti Los Blancos neplánujú a ani neuvažujú o treťom pokuse o prestup Mbappého. Majitelia tvrdia, že správanie hráča ku klubu nebolo normálne, napriek otvorenosti a veľkému úsiliu Florentina Péreza a Josého Ángela Sáncheza.

Prezident a generálny riaditeľ dokonca akceptovali, že Kylian nepodpísal zmluvu s Realom Madrid šesť mesiacov pred vypršaním zmluvy s PSG, čo je v tomto type prípadov normálne.

Mbappé požiadal, aby mu verili na slovo, a urobili tak v Madride. Neskôr, o dva májové týždne, hráč radikálne zmenil svoj postoj, prestal reagovať na správy a telefonáty, čo bolo považované za zradu a jasnú neúctu voči klubu, o ktorom vždy hovoril, že je to „jeho sen“.

Odvtedy Real Madrid nabral na prestupovom trhu iný kurz. V lete 2023 sa Los Blancos pokúsia získať Judea Bellinghama. Los Blancos budú chcieť využiť to, že po skvelej sezóne a majstrovstvách sveta bude musieť Borussia po skončení sezóny Angličana predať.

Jediným problémom bude vysoká cenovka (okolo 150 miliónov eur) avšak klub verí, že v prospech neho by mohla byť samotná túžba hráča obliecť si biely dres. V posledných hodinách sa však objavujú správy, že najbližšie k nemu má Liverpool.

Dá sa povedať, že Kylian Mbappé v najbližších dvoch prestupových obdobiach do klubu nepríde. Samozrejme, Los Blancos nikdy nepochybovali o kvalitách Francúza, čo ukázali minulý rok, keď v posledný deň prestupového okna ponúkli za hráča 200 miliónov eur.

„Ale keď vám Real Madrid dvakrát zaklope na dvere a vy dvakrát vycúvate, je smiešne stále naliehať. Klub je nadovšetko,“ počuť na Bernabéu.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x