Domov Novinky Raúl: Pripravujem sa na to, aby som vedel pomôcť klubu akýmkoľvek spôsobom

Raúl: Pripravujem sa na to, aby som vedel pomôcť klubu akýmkoľvek spôsobom

Tréner Castilly poskytol rozhovor pre médiá po remíze svojho tímu s Linese 1-1.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Tím Raula Gonzaleza Blanca Real Madrid Castilla sa po remíze 1:1 s Linese cítil sklamane. Rezerve Realu Madrid nebol uznaný gól Miguela Gutierreza.

Zábery a videá po zápase ukázali, že krajný obranca dal regulárny gól, ale namiesto toho sa Raúl a Castilla museli uspokojiť s remízou.

Raúl sa po zápase odmietol nechať vtiahnuť do polemiky – ani ohľadom rozhodcu, ani ohľadom pochybností o budúcnosti Carla Ancelottiho.

Raúl dostal najskôr otázku o rozhodcovi: „Rozhodcovia sú ľudské bytosti a niekedy sa stanú chyby. Tentoraz nám to nepomohlo, ale sústredíme sa na naše vlastné chyby, aby sme ich napravili.“

Keď sa Raúla opýtali na budúcnosť Ancelottiho, opäť zvolil diplomatický prístup: „Žijem v prítomnosti. Toto je môj domov a pracujem a pripravujem sa na to, aby som mohol pomôcť klubu akýmkoľvek spôsobom.“

„Manažérom prvého tímu je momentálne Carlo Ancelotti, ktorému sa darilo viesť tím v La Lige a je vo štvrťfinále Ligy majstrov. Sme tu, aby sme im pomohli a posunuli ich.“

„Okrem toho mám s Ancelottim veľmi dobrý vzťah na dennej báze, pomáham mu, aby všetko išlo dobre, pretože tu je dôležitý klub – to je môj cieľ,“ vysvetlil Raúl.

Raúlova vášeň pre hru a jeho nová rola v klube sú zjavné. V každej hre je vidieť, ako intenzívne rozdáva pokyny svojmu tímu. Manažér vysvetlil túto vášeň na tlačovej konferencii.

„Ako manažér som nadšený z toho, čo robím a čo milujem. Toto chcem odovzdať svojim hráčom,“ povedal Raúl.

Mnohí prirovnávali Raúlovu energiu a intenzitu na postrannej čiare k Diegovi Simeonemu. „Večný kapitán,“ sa učí svoje remeslo ako manažér v Reale Madrid Castilla, ale očakáva sa, že jedného dňa prevezme úlohu prvého tímu Realu Madrid.

zdroj: managingmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x