Domov Novinky Raúl chce zostať v Castille

Raúl chce zostať v Castille

Autor: Marek Varga
4 komentáre

Španiel o zmene klubu neuvažuje a rád by pokračoval v práci v rezervnom tíme. Spolu s Manu Fernándezom už pracuje na príprave mužstva pre budúcu sezónu.

Raúl González bol vždy vzorom pre športovcov a futbalistov a dnes je príkladným trénerom. Futbalu rozumie ako nikto iný, a najmä jeho lojalita k farbám Realu Madrid je nespochybniteľná.

Toto ho stavia do privilegovaného postavenia v takom konkurenčnom svete.

Nebol si ani úplne vedomý búrky, ktorá sa rozpútala pri hľadaní nového trénera prvého tímu, a naďalej pokračoval v každodennej práci pri formovaní novej Castille s Manu Fernándezom. Aj keď robil titulky každý druhý deň, jeho správanie a výroky zostali rovnaké.

„Som zamestnancom klubu a som doma, kde chcem byť aj naďalej. Podľa môjho názoru nie je čas hovoriť o budúcnosti nikoho,” uviedol pred pár týždňami.

Legendárny útočník chce byť naďalej trénerom Castille. Pokojne bude čakať na svoju šancu, vďaka ktorej sa možno raz stane trénerom prvého tímu.

Samozrejme, futbalové leto sa ešte len začína, ale nechce opustiť rezervný tím, ani Los Blancos sa ho nechcú zbaviť, hoci o Raúla je na trhu veľký záujem.

Eintracht už o neho prejavil záujem a ďalší budú čoskoro nasledovať. K dnešnému dňu však bývalý útočník nemyslí na nič iné, ako trénovať Castillu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x