Domov Novinky Ramos si pýta novú zmluvu

Ramos si pýta novú zmluvu

4 komentáre

Po reštarte sezóny sa kapitán Realu Madrid prezentuje skvelými výkonmi a dokazuje, že si predĺženie zmluvy zaslúži viac ako ktokoľvek iný.

V stredu zaznamenal Ramos 300. víťazstvo v lige vo farbách Los Blancos. Vo veku 34 rokov je Ramos najdôležitejším hráčom Realu Madrid. Obranca dominuje nielen v obrane, ale aj v útoku.

Skóroval z priameho kopu, čo je ďalší argument v jeho rukáve pri debate o predĺžení zmluvy.

Platnosť zmluvy Ramosovi končí 30. júna 2021, takže prakticky od 1. januára môže začať vyjednávať s kýmkoľvek a môže odísť zadarmo.

Denník AS však informuje, že obe strany majú dobré úmysly o ďalšej spolupráci a to aj napriek tomu, že klub sa neponáhľa. Kráľovský veľkoklub chce, aby bol Ramos hráčom Realu Madrid najmenej do roku 2022.

Denník MARCA uvádza, že nová zmluva by nemala byť žiadnym problémom pre Ramosa. Florentino Pérez si dobre rozumie s kapitánom. Obaja sa sústredia na získanie titulu. Často sa spolu rozprávajú, ich vzájomný kontakt je lepší ako kedykoľvek predtým.

Za posledné štyri mesiace viedli viac rozhovorov ako za posledné štyri roky. A čo je zaujímavé, netýkali sa novej zmluvy.

V zápase s Mallorcou strelil svoj druhý gól z priameho kopu. Naposledy sa mu to podarilo v máji 2014, keď Los Merengues remízovali v lige proti Valladolidu 1-1.

Ramos sa z roka na rok vyvíja ako futbalista a ukazuje svoju hodnotu. V tejto sezóne nevidel ani jednu červenú kartu a je mimoriadne produktívnym v útoku.

zdroj: as.com, marca.com