Domov La Fábrica Rafa Marín skúšku zložil

Rafa Marín skúšku zložil

Španielsky stredný obranca ukázal svoju dobrú stránku počas prípravy s prvým tímom a dúfa, že možno v tejto sezóne dostane minúty od Carla Ancelottiho.

Autor: Marek Varga
0 komentár

O jeho budúcnosti sa bude musieť rozhodnúť v lete. V zápasoch Castilly pôsobí dobrým dojmom a neostáva nepovšimnutý ani na tréningoch prvého tímu.

Rafa Marín je pre Raúla jedným z nedotknuteľných hráčov a Carlo Ancelotti ho chce vyskúšať. Pred niekoľkými týždňami bol jedným z troch hráčov rezervy, ktorí nastúpili v prípravnom zápase proti prvému tímu, a tento týždeň Carletto využil reprezentačnú prestávku, aby ho opäť videl zblízka.

Minulú stredu ho spároval s Rüdigerom v priateľskom zápase vo Valdebebas. Test, kde bol zodpovedný za obranu proti Karimovi Benzemovi a darilo sa mu veľmi dobre.

Ancelotti ho v minulej sezóne povolal na šesť zápasov (jeden v Lige majstrov, štyri v La Lige a jeden v Copa del Rey). V tejto sezóne vyniká niekoľkými skvelými výkonmi v Castille.

Štatistiky posilňujú jeho silnú pozíciu. O jeho schopnosti predvídať svedčí napríklad aj to, že je tretím najlepším hráčom, ktorý blokuje najviac striel v celej Primera RFEF (štyridsať tímov). Je to hráč, ktorý robil najpresnejšie prihrávky, s veľkým náskokom pred druhým v poradí.

Jeho budúcnosť je na pochybách

Situácia Rafu Marína je jedným z najpálčivejších problémov v klube, pokiaľ ide o La Fábricu. Ako informoval denník AS, zmluva andalúzskemu strednému obrancovi vyprší v roku 2024 a hoci je jeho prioritou zostať v Madride, kde je jeho plat jeden z najnižších v Castille, existujú silné tímy, ktoré jeho situáciu veľmi pozorne sledujú.

Členovia kráľovskej rodiny sa musia rozhodnúť, aký plán zvolia. Klub zatiaľ radšej počká, kým nebude známe, na akej úrovni bude Castilla hrať.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x