Domov Novinky Prvý zábavný park Realu Madrid

Prvý zábavný park Realu Madrid

Prvý zábavný park Realu Madrid bude otvorený v Dubaji v štvrtom štvrťroku budúceho roka.

Autor: Marek
0 komentár

Real Madrid a Dubai Parks and Resorts podpísali dohodu o otvorení prvého zábavného parku Realu Madrid na Blízkom východe.

Nový zábavný park umožní rodinám a všetkým futbalovým a športovým fanúšikom všetkých vekových kategórií vychutnať si kultúru najlepšieho futbalového klubu na svete.

Hostia si budú môcť užiť interaktívne aktivity, vychutnať si jedinečné hry a aktivity vytvorené v duchu, vášni a úspechu, vďaka ktorým sa Real Madrid stal najlepším klubom 20. storočia.

Otvorenie Kráľovského zábavného parku je naplánované na štvrtý štvrťrok budúceho roka. V parku sa bude nachádzať množstvo atrakcií súvisiacich s Realom Madrid, ako napríklad klubové múzeum, kolotoče, šikovné hry a obchody so suvenírmi z obrovskej histórie nášho tímu.

Štart projektu Los Blancos s Dubai Parks and Resorts komentoval Fernando Eiroa, prezident Dubai Holding Entertainment, majiteľ spoločnosti.

„Sme radi, že si Real Madrid vybral Dubai Parks and Resorts ako partnera v našom projekte, ktorý má priniesť do nášho regiónu tie najlepšie medzinárodné zábavné značky. Real Madrid je megahviezda vo svetovom futbale s jedinečným úspechom a miliónmi oddaných fanúšikov v každom kúte sveta,“ povedal Fernando Eiroa.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x