Domov Novinky Prvý tréning pred zápasom s Mallorcou

Prvý tréning pred zápasom s Mallorcou

Autor: Dávid
11 komentárov 403 videní

Hráči Realu Madrid po úspešnom nedeľňajšom zápase proti Valencii dosiahli vrchol tabuľky a usadili sa na prvom mieste. Priestor na oslavy tu ale veľmi nebol pretože už v stredu hráčov čaká ďalší zápas a tak už v pondelok poctivo započali tréningovú prípravu.

V tréningovom centre Real Madrid City sa hráči zhromaždili opäť s cieľom čo najlepšie sa pripraviť na stredajší večerný zápas proti RCD Mallorca. Štart tréningu bol na pravé poludnie teda o 12:00 SEČ.

Samotný tréning sa tentokrát neniesol v duchu vysokej intenzity pre hráčov základnej zostavy, no bol skôr zameraný na zotavenie po nedeľňajšom duely. Členovia prvej jedenástky z nedele, tak absolvovali zotavovací program vo vnútorných priestoroch centra a následne sa v ďalšej časti pozreli i na ihrisko.

Tréner Ancelotti jednoznačne týmto krokom nechcel riskovať žiadne ďalšie prípadné zranenia, keďže už počas zápasu sa zranil Dani Carvajal a ostatní hráči v priebehu posledných dní absolvovali tiež značnú porciu zápasov.

Zbytok tímu čakala kondičná práca zahŕňajúca rozličné bežecké cvičenia a po ktorej sa trénovalo zlepšenie prihrávok. V rámci tejto časti čakali hráčov cviky zamerané na zlepšenie kolobehu lopty medzi hráčmi či držania lopty. Po tomto si hráči rozdelení do skupín zahrali zápas na zmenšenej ploche a pracovali tiež na vyvíjaní tlaku na súpera.

Zranený Kroos trénoval individuálne vonku i vo vnútri, zatiaľ čo Carvajal, Marcelo, Mendy, Valverde, Ceballos a Bale trénovali výlučne vo vnútorných priestoroch centra.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
11 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

11
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x