Domov Prestupové leto 2022 Privedenie útočníka do Realu je prakticky vylúčené

Privedenie útočníka do Realu je prakticky vylúčené

Nočný program Chiringuito sa dnes po polnoci po mesačných prázdninách vracia do programu MEGA TV.

Autor: Marek
0 komentár

Chiringuito, ktoré sa vysiela v sezóne po polnoci od pondelka do piatku, sa včera večer vracia po mesačnej dovolenke celého tímu na čele s Josepom Pedrerolom.

Edu Aguirre, hlavný novinár zodpovedný za informácie o Reale Madrid, sa v popoludňajšom vysielaní Chiringuita na Twitchi vyjadril k situácii kráľov a možnej akvizícii nového útočníka.

„Z Realu Madrid mi hovoria, že získanie hrotového útočníka prakticky neprichádza do úvahy. Ale pozor, je tu možnosť: aby prišiel útočník, musela by to byť super jednoduchá operácia. Real nechce problémy, zmätky okolo toho.“

„Musela by vzniknúť jednoduchá a ekonomická možnosť, ktorá by poskytovala aj špecifické športové záruky. Potom by to možno šlo, ale z klubu mi hovoria, že šanca je mizivá. Prestupové okno však trvá do 1. septembra,“ informoval novinár.

„Ancelotti má náhradu za Benzemu: Hazarda a Rodryga. Budú hrať, keď bude Benzema mimo,“ dodal Španiel.

Informácie sa zhodujú so správami z ostatných médií z posledných týždňov, ktoré jednomyseľne informovali, že Carlo Ancelotti vidí Edena Hazarda ako náhradu za Karima Benzemu a Rodrygo Goes a Marco Asensio ako ďalšie možnosti. Mariano navyše zostáva v kádri.

zdroj: Chiringuito

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x