Domov Novinky Príprava na zápas s Osasunou začala

Príprava na zápas s Osasunou začala

Autor: Dávid
1 komentár 447 videní

S novým týždňom začína i nová príprava na ďalší ligový zápas. Tento hráči absolvujú už túto stredu na domácom ihrisku proti Osasune, len tri dni po úspešnom El Clásicu. Pozrime sa na čerstvé informácie z dnešného tréningu.

Hráči Realu Madrid si po včerajšom úspešnom El Clásicu nemohli dopriať ani deň voľna. Už o pár dni ich totiž čaká ďalší zápas, v ktorom samozrejme budú chcieť opäť uspieť. V tréningovom centre Real Madrid City bol štart tréningu nachystaný na 11:00 SEČ. a pre hráčov pripravených niekoľko druhov cvičení. Na tréningu sa po včerajšej dôležitej výhre muselo jednoznačne trénovať s ľahkosťou a v dobrej nálade.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Pre hráčov, ktorí včera nastupovali ako členovia základnej zostavy, bol dnes pripravený tréningový program odlišný od ostatných. Cviky a náročnosť tréningu sa totiž orientovala prevažne na zotavenie zo včerajšieho zápasu, zbytok tímu ale trénoval naplno.

Tí absolvovali v úvode intenzívne vytrvalostné cvičenia zamerané na zlepšenie kondície, po týchto nasledovala hra rondo vo viacerých kruhoch. Brankári medzitým pracovali individuálne s trénermi brankárov. Následne sa hráči sústredili na ladenie ofenzívne a defenzívne plnenie úloh a odohrali tiež sériu zápasov na zmenšenom ihrisku.

Listinu absentujúcich hráčov naďalej tvorí štvorčlenný zoznam zložený z mien: Bale, Isco, Ceballos a Jović. Dobrou správou je , že posledný menovaný srbský útočník absolvoval celý tréning s tímom, zatiaľ čo Isco a Bale trénovali individuálne na ihrisku. Španiela Ceballosa čakal kombinovaný tréning, teda časť tréningu vykonal vo vnútorných priestoroch centra a časť s loptou na ihrisku.

Po včerajšom zápase trénovali individuálne vo vnútorných priestoroch centra i Benzema, Valverde a Courtois. Akutálne informácie však hovoria o tom, že ani u jedného z hráčov by sa nemalo jednať o zranenie a mali by byť tímu k dispozícií. O prípadných ďalších informáciách budeme informovať.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x