Domov Novinky Prezident Raya potvrdil prestup Frana Garcíu do Realu Madrid

Prezident Raya potvrdil prestup Frana Garcíu do Realu Madrid

Raúl Martín Presa, prezident Rayo Vallecano, počas nočného vysielania na rádiu COPE El Partidazo potvrdil, že Fran García bude v budúcej sezóne hrať za Real Madrid.

Autor: Marek
1 komentár

Španielske médiá pred pár dňami informovali o uzavretí dohody o prestupe krajného obrancu, ktorú stopercentne potvrdil prezident Los Franjirrojos.

„Fran García odíde na konci tejto sezóny do Realu Madrid. Dohodli sme sa. Real Madrid zabránil Franovi Garcíovi v odchode do Bayeru Leverkusen, čo je samozrejme v ich záujme, pretože veria, že je to hráč, ktorého môžu využiť,“ priznal Presa.

V rozhovore s Juanmom Castañom sa prezident Raya chcel poďakovať Los Blancos za ich prístup. Presa zdôraznil, že napriek zraneniu Ferlanda Mendyho ukázali Los Blancos férovosť a umožnili hráčovi pokračovať v sezóne vo Vallecase.

„Správanie Realu Madrid je správaním veľmi, veľmi džentlmenského klubu. Treba to povedať. Mohli ho priviesť už teraz, hlavne kvôli Mendyho zraneniu. Urobili to z úcty k Rayu. Správali sa ako praví gentlemani a my im musíme byť vďační,“ prezradil Prensa.

Najväčší záujem o podpísanie Frana Garcíu prejavil v posledných dňoch Bayer Leverkusen so Xabi Alonsom, ktorý dokázal zaplatiť klauzulu 10 miliónov eur, aby uzavrel Španielov prestup v zimnom prestupovom období.

Návrat do Realu Madrid bol sen 23-ročného hráča a klub využil opciu na odkúpenie obrancu za päť miliónov eur.

zdroj: as.com, COPE

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x