Domov Novinky Prestupové okno: Štyri odchody za 28 dní

Prestupové okno: Štyri odchody za 28 dní

Autor: Administrátor
1 komentár

Real Madrid musí do 5. októbra zúžiť svoj tím. Los Blancos chceli toto leto zarobiť na prestupoch 150 miliónov eur, aby zabezpečili financie pre budúcnosť.
Doteraz priniesli prestupy Achrafa Hakimiho, Oscara Rodrigueza, Javiho Sancheza a Jamesa Rodrigueza do klubovej pokladnice 110 miliónov eur. Netreba zabúdať ani na hosťovania Jesusa Valleja, Daniho Ceballosa, Reiniera Jesusa, Brahima Diaza, Takefusu Kuba.
Do mesiaca, kedy sa skončí prestupové obdobie si klub stanovil cieľ predať ďalších štyroch hráčov.
Gareth Bale
Walesan je stále hráčom Realu Madrid. On aj Zidane chcú, aby sa do 5. októbra stal hráčom iného klubu. Klub by ušetril na mzde Balea zhruba 70 miliónov eur, ak by sa mu podarilo predať ho. 
Práve nájsť nový klub pre Balea nie je vôbec jednoduché. Ani jeden klub v súčasnosti nie je ochotný platiť Baleovi mzdu, ktorú má v Reale Madrid. Navyše v posledných rokoch je jeho výkonnosť na veľmi nízkej úrovni.
Mariano Diaz
Real Madrid sa už dohodol s Benficou na hosťovaní, ale hráč nechcel odísť. Zidane dal jasne najavo, že Mariano nie je súčasťou jeho plánov.
Mariano má zmluvu platnú tri roky a za sezónu zarobí 4,5 milióna eur.
Sergio Reguilon
Ferland Mendy a Marcelo sa presadili do základnej zostavy Zinedina Zidana. Los Blancos momentálne hľadajú riešenie pre 23-ročného hráča, ktorý sa vrátil zo Sevilly.
Manchester United, Juventus, Tottenham a Inter chcú bojovať o španielskeho reprezentanta, zatiaľ čo Sevilla stále dúfa, že ho dostane späť na hosťovanie.
Real Madrid stanovil cenu za Reguilona na 25-30 miliónov eur. Možnosťou je aj opätovné hosťovanie v Seville a následne by sa vrátil do prvého tímu Los Blancos, keď Marcelo odíde.
Borja Mayoral
Takmer prestúpil do Lazia, ale do hry prišla Valencia. Los Che sa snažia podpísať útočníka po odchode Rodriga Morena do Leedsu.
Práve Mayoral by bol vhodnou voľbou do útoku Valencie. Mayoral má rád mesto Valenciu a chce naďalej hrať La Ligu. Lazio a Marseille majú stále záujem.
zdroj: marca.com

Administrátor

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x