Domov Novinky Prečo Özil prestúpil do Realu a nie do Bayernu?

Prečo Özil prestúpil do Realu a nie do Bayernu?

Mustafa, otec Mesuta Özila, v poslednom čase veľmi rád hovorí v médiách o kariére svojho syna a pozadí jeho slávy. V podcaste RTL+ prezradil, prečo hráč odišiel v lete 2010 do Realu Madrid a nie do Bayernu.

Autor: Marek
0 komentár

Otec Mesuta Özila prezradil, prečo jeho syn v roku 2010 nepodpísal zmluvu s Bayernom Mníchov po tom, čo exceloval vo Werderi Brémy. Nakoniec bol preradený do Realu Madrid, kde hral ďalšie tri sezóny.

Mustafa Özil, ktorý sa už roky so synom nestýkal, v podcaste RTL+ uviedol, že hráčov prestup do Bayernu v roku 2010 zlyhal kvôli vtedajšej partnerke hráča.

„V roku 2010 Mesut takmer odišiel do Bayernu Mníchov namiesto Realu Madrid, ale Bayernu sa nepáčil jeho vzťah s Annou-Mariou Lagerblomovou,“ vysvetlil.

V tom čase nemecký reprezentant chodil s herečkou Annou-Mariou Lagerblomovou, o sedem rokov staršou od neho (vzťah sa skončil v novembri 2010 a o dva roky neskôr sa žena vydala za rappera Bushida).

Za Real Madrid odohral Özil 159 zápasov, strelil 27 gólov a pridal 81 asistencií. S Los Blancos vyhral majstrovský titul, pohár aj Španielsky superpohár.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x