Domov Novinky Prečo Mbappé hovorí tak plynule po španielsky?

Prečo Mbappé hovorí tak plynule po španielsky?

Autor: Marek
1 komentár

Leo Messi v rozhovore pre France Football odhalil, že Kylian Mbappé hovorí veľmi dobre po španielsky. L’Équipe sa pozreli na to, prečo to tak je…

Nebolo žiadnym tajomstvom, že Mbappé vie po španielsky. Jeho slogany ako „Vamos chicos, es una final para nosotros“ („Poďme chlapci, toto je pre nás finále“) pred finále Francúzskeho pohára.

Alebo „En la calle, yo te mato“ („Ak ťa stretnem na ulici, zabijem ťa“), keď sa vrhol na provokatívneho Jordiho Albu počas zápasu proti Barcelone. Toto sa rýchlo šírilo internetom.

Leo Messi však v rozhovore pre France Football potvrdil, že Mbappého znalosť španielčiny presahuje krátke frázy.

L’Équipe informuje o tom, že útočník sa rozpráva po španielsky so svojimi kolegami v šatni PSG, ale aj s mnohými súpermi.

Messi potvrdil, že Kylianova španielčina mu pomáha lepšie si vytvoriť vzťah so spoluhráčmi aj mimo ihriska.

Pre 22-ročného hráča, ktorý nehrá v Španielsku je zriedkavé, že takto pozná španielsky jazyk. Noviny však upozorňujú, že futbalista začal študovať ešte na strednej škole.

V posledných rokoch už nechodil na súkromné ​​hodiny, ale jednoducho sa jazyk naučil v každodennom živote.

L’Équipe ďalej informuje, že jeho motiváciou v tomto smere je určite aj jeho sen vstúpiť do Realu Madrid a už by nemal problémy s komunikáciou v šatni Los Blancos, ale španielčina mu tiež umožňuje lepšie sa začleniť do súčasného tímu PSG. Útočník hovorí po španielsky nielen s Messim, ale aj s Neymarom a Achrafom.

zdroj: lequipe.fr

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x