Domov Novinky Prebudovanie Castilly na novú sezónu

Prebudovanie Castilly na novú sezónu

V lete prebehne tradičné prebudovanie Castilly. Klub musí urobiť veľa dôležitých rozhodnutí.

Autor: Marek
1 komentár

Castillu, ako každý rok, čaká náročné leto. Po celkom dobrej sezóne, v ktorej tím takmer do konca bojoval o play-off, nastal čas pripraviť mužstvo na ďalšiu sezónu.

Problém je, že veľa hráčov má ponuky z vyšších líg. Gilu, Blanca, Dotora a Arribasa lákajú tímy z Primera a Segunda División. Niektorí odídu, niektorí sú pripravení zostať.

Raúl a jeho tím zistili, aké ťažké je hrať v novej Primera División RFEF, najmä ak sa jedná o vonkajšie zápasy. V prípade úplného rozloženia tímu mu v sezóne 2022/23 hrozí zostup, ktorý si králi nechcú pripustiť.

Okrem toho hráči ročníka 2003, ktorí opúšťajú Juvenil A, najskôr prejdú cez Real Madrid C tím, ktorý chce klub toto leto oživiť.

Z tohto dôvodu Real Madrid pracuje na zostavení kádra Castilly pre novú sezónu. Na sérii stretnutí vo Valdebebas sa rozhodne o tom, koho nechať v rezervnom tíme a koho pustiť.

Niektorí hráči už oznámili, že chcú odísť a iní nevylučujú zotrvanie v Castille, no pod podmienkou zlepšenia zárobkov či zaručenia účasti v prvom tíme.

Nebudú chýbať ani prestupy. Na tlačovke sa už objavili mená hráčov ako Noel López (Deportivo La Coruňa), Loren Zúñiga (Málaga) či Álvaro Leiva (Algeciras).

Zoznam potenciálnych posíl je však oveľa dlhší. Je tu aj pár hráčov Juvenilu, pre ktorých sa v Castille nájde miesto. Ide najmä o Marvela, ktorý dostal šance už v minulej sezóne a Bruna Iglesiasa, ktorý bol hviezdou Juvenilu A. Raúlovi sa páčia aj Javi Villar, Asencio a Nakai.

K prvým krokom by malo dôjsť v najbližších dňoch. Dôjde k predĺženiu zmlúv a presunom v oboch smeroch. Všetko je to o vytvorení čo najlepšieho tímu. Raúl pracuje s vedením, aby mohol v budúcej sezóne bojovať o postup.

zdroj: goal.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x