Domov Mužstvo Pre Real Madrid sa šokujúco končí aj Liga majstrov, Ajax vyhral 1-4

Pre Real Madrid sa šokujúco končí aj Liga majstrov, Ajax vyhral 1-4

Autor: Administrátor
15 komentárov

V úvode stretnutia sa mohli domáci ujať vedenia, center z pravej strany našiel hlavu Varanea, ale francúzsky obranca trafil žrď Onanovej brány.
Na druhej strane udreli hostia v 7. minúte. Po chybe v obrane, kedy sa Kroos snažil nahrať smerom dozadu vystihol jeho prihrávku Tadic, ktorý prihral na Ziyecha a ten prekonal Thibauta Courtoisa.
Smola pokračovala… V 18. minúte to bolo už 0-2! Skvelú prácu opäť predviedol Tadic, našiel voľného Neresa a ten zvýšil skóre svojho tímu.
Scenár ako z hororu pokračoval ďalej. Najskôr musel nútene opustiť ihrisko kvôli zraneniu Lucas Vázquez, nahradil ho Gareth Bale a o šesť minút sa zranil aj Vincius, ktorého nahradil Marco Asensio.

Veľkú šancu na strelenie gólu mal po individuálnej akcii Benzema v 58. minúte, avšak mal smolu a bránu netrafil.
Ajax udrel po tretíkrát. V 62. minúte sa mal pískať „aut“, namiesto toho hráči Ajaxu založili útok a najlepší hráč zápasu Tadic prekonal strelou do horného rohu Courtoisa.
Marco Asensio dostal loptu od Reguilona, ktorý šikovne prenikol po ľavej strane a Asensio k vzdialenejšej tyči presne zakončil a znížil tak na 1-3.
O dve minúty neskôr si Ajax obhájil trojgólové vedenie. Výstavný kúsok sa podaril Schonemu, ktorý zahrával priamy kop z uhla, loptu perfektne umiestnil a Courtois aj napriek svojej výške nestačil na jeho strelu a znamenalo to, že Ajax vyhrával už 1-4.
Pre Real Madrid skončila aj tretia súťaž v priebehu pár dní, už nám len zostáva veriť, že v budúcej sezóne to bude lepšie…