Domov Novinky Pravdepodobný vzhľad domácich dresov pre sezónu 2024/25

Pravdepodobný vzhľad domácich dresov pre sezónu 2024/25

FootyHeadlines informovali o tom, ako bude vyzerať domáci dres Realu Madrid pre sezónu 2024/25. Dres bude mať čierne detaily a vzor „houndstooth".

Autor: Marek
0 komentár

Prvý dres pre budúcu sezónu bude samozrejme stále biely, no pruhy sa zmenia na čierne. To má priniesť spomienky zo začiatku 21. storočia, kedy Los Blancos často hrávali v tejto farebnej konfigurácii.

Okrem toho bude dres s najväčšou pravdepodobnosťou nasledovať novú šablónu Adidas 2024, ktorá by mu dala aj čierne prvky na rukávoch a bokoch. FootyHeadlines však poukazuje na to, že toto sú zatiaľ ich predpovede a že v konečnom dôsledku sa detaily môžu mierne líšiť.

Domáci dres by mal mať jemný vzor houndstooth na bielom podklade. Vyznačuje sa prerušovanými mriežkami alebo abstraktnými štvorlúčovými tvarmi, zvyčajne v čiernej a bielej farbe. Uvedený projekt vznikol v spolupráci webu a Rode1Kits.

Prvýkrát od sezóny 2018/19 nebude Adidas experimentovať s farebným akcentom domáceho dresu Realu Madrid. Zvolí klasické čierno-biele prevedenie. Dresy majú byť predstavené na prelome mája a júna budúceho roka.

zdroj: footyheadlines.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x