Domov La Fábrica Pozitívna reakcia Arbelou na kritiku

Pozitívna reakcia Arbelou na kritiku

Juvenil A začal sezónu tromi zápasmi bez víťazstva. Vtedy sa objavili prvé otázniky, no tím zareagoval najlepším možným spôsobom a všetky nasledujúce zápasy vyhral.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Juvenil A začal aktuálnu sezónu zle, zaznamenal dve remízy a porážku v División de Honor. Médiá vtedy informovali o prvej kríze Álvara Arbelou ako trénera tímu Real Madrid U-19.

Tieto správy mali zrejme na mužstvo motivačný účinok, pretože odvtedy sa to len zlepšovalo. Po slabšom ligovom štarte sa objavili obavy zo štartu v dorasteneckej lige, no potom prišlo zlepšenie.

Union Berlin sa dokázal ujať vedenia proti Realu, no dokázali otočiť vďaka gólom De Llanosa a Palaciosa. O pár dní neskôr v dôležitom ligovom zápase proti Leganés vyhral Juvenil A 2:0, keď skórovali Pol Durán a Paulo Iago.

Potom prišli víťazstvá proti Sanse (2:0 – Iker Bravo, De Llanos), Neapolu (4:0 – dva góly Gonzala, po jednom Manuel Ángel a De Llanos) a Rayo Majadahonda (4:0 – dva góly Chema), jeden od Baba a Jacoba).

Zaujímavé je, že na začiatku sa upozorňovalo najmä na obranu. Mužstvo v prvých troch ligových kolách inkasovalo sedem gólov. Aj v tomto smere došlo k výraznému zlepšeniu. Gólová bilancia je odvtedy 14:1. Jediný gól, ktorý Madridčania dostali, bol v spomínanom zápase proti Unionu Berlín.

V dorasteneckej lige je Juvenil A s plným počtom bodov na prvom mieste a situácia v lige sa výrazne zlepšila. V Divisón de Honor sa najlepšie tímy stretávajú pomerne zriedkavo, no Los Blancos dokázali poskočiť na tretie miesto a na vedúce Atlético Madrid a druhé Rayo Vallecano zaostávajú len o dva body. Všetko sa teda vrátilo do normálu a Arbeloa zahnal kritiku preč.

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x