Domov Novinky Posledný deň prestupového okna

Posledný deň prestupového okna

Čo sa ešte môže stať počas posledného dňa prestupového okna? Príchod už pravdepodobne žiadny, ale klub môžu opustiť dvaja hráči.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Toto leto Real Madrid už kúpil Frana Garcíu, Jude Bellinghama, Ardu Gülera, získal späť Brahima a na hosťovanie prišli Kepa Arrizabalaga a Joselu.

Marco Asensio, Eden Hazard, Mariano Díaz a Karim Benzema klub opustili, zatiaľ čo Jesús Vallejo odišiel na rok na hosťovanie. Aj keď dnes už ťažko očakávať ďalšie posily, hlavné mesto Španielska možno ešte opustia dvaja hráči.

Reinier Jesus, ktorý minulý rok hral za Gironu, by mal ísť opäť na hosťovanie, ale tentoraz do Frosinone. Nováčik Serie A rokuje s Realom Madrid už niekoľko dní a zdá sa, že k dohode dôjde v najbližších hodinách.

Budúcnosť Álvara Odriozolu je na pochybách. Prezident Realu Sociedad otvorene povedal, že jeho klub má o krajného obrancu záujem a on by sa rád vrátil do Baskicka, odkiaľ pred pár rokmi prestúpil do Madridu, no momentálne je to ťažké posúdiť, či sa prestup napokon uskutoční.

Carlo Ancelotti a neskôr Emilio Butragueño bez okolkov povedali, že kráľovský tím je už uzavretý, čím mali dať jasne najavo fanúšikom, aby nerátali s prestupom na poslednú chvíľu.

Fanúšikovia Realu Madrid dlho čakali, čo sa stane v prípade Kyliana Mbappého, no väčšina médií už nejaký čas hlása, že Francúz strávi túto sezónu v PSG a nad prípadným prestupom na Santiago Bernabéu možno uvažovať až v lete 2024, samozrejme, ak 24-ročný hráč nepredĺži zmluvu s parížskym klubom, ako to urobil vlani v máji.

Možné prestupy sa dali očakávať, keď sa zranil Éder Militão, ktorý pravdepodobne vynechá celú sezónu, ako aj Vinicius Júnior, ktorý by sa mal vrátiť do hry o šesť týždňov.

Klub sa však rozhodol, že ďalšieho stredného obrancu ani útočníka nepotrebuje. Je ťažké uveriť tomu, že v zákulisí prebiehajú nejaké rozhovory s hráčmi, o ktorých novinári doteraz neinformovali a všetko nasvedčuje tomu, že v najbližších mesiacoch sa Carletto bude musieť uspokojiť s hráčmi, ktorých má teraz k dispozícii.

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x