Domov La Fábrica Ponechanie Viniciusa Tobiasa je priechodnejšie

Ponechanie Viniciusa Tobiasa je priechodnejšie

Na konci aktuálnej sezóny vyprší 16-mesačné hosťovanie Viniciusa Tobiasa zo Šachtaru Doneck. O budúcnosti 18-ročného Brazílčana sa bude musieť rozhodnúť klub.

Autor: Marek
0 komentár

Zranenie Lucasa Vázqueza a fyzické problémy Daniho Carvajala, ktorý v Španielskom superpohári proti Barcelone zjavne nebol sám sebou, s najväčšou pravdepodobnosťou urýchli rozhodnutie Realu Madrid ohľadom budúcnosti Viniciusa Tobiasa.

18-ročný Brazílčan prišiel do Castilly minulý rok na hosťovanie zo Šachtaru Doneck a klub sa bude musieť rozhodnúť na konci tejto sezóny, či s ním chce zostať dlhšie.

Jeho pokrok a pozitívna spätná väzba od Carla Ancelottiho momentálne umožňujú veriť, že by si mladý krajný obranca mohol nájsť miesto v prvom tíme Realu Madrid.

S prácou a hrou Viniciusa Tobiasa je spokojný aj Raúl, ktorý poznamenal, že ihriská v tretej lige už brazílsky obranca prerástol.

Obranca, ktorý zostáva neohrozeným hráčom základnej zostavy Castilly, s ktorým momentálne zvádza urputný boj o postup do Segunda División.

Konečné rozhodnutie o budúcnosti 18-ročného mladíka však nebude len na Reale Madrid. Jednou zo strán je Šachtar, ktorý bol nútený predať svojich zahraničných hráčov zoči-voči ruskej invázii.

Jedným z nich bol Vinicius Tobias, ktorý stihol stráviť len pár týždňov v Kyjeve, kým sa presťahoval do Madridu.

Je možné, že situácia s obrancom zapožičaným zo Šachtaru by sa vyriešila skôr, no Los Blancos boli nútení čakať na voľné miesta pre hráčov z krajín mimo Európskej únie.

Teraz, keď Vinicius Júnior, Éder Militão a Rodrygo dostali svoje pasy, sú dvere pre Viniciusa Tobiasa otvorené. A keď zoberieme do úvahy fakt, že pozícia pravého obrancu je v prvom tíme čoraz citlivejšia, definitívne rozhodnutie ohľadom 18-ročného Brazílčana na seba nenechá dlho čakať.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x